Hayat Şarkısı 20.bölüm fragmanı yayınlandı! Hülya'nın başı büyük belada!

Hayat Şarkısı 20.bölüm fragmanı yayınlandı! Hülya'nın başı büyük belada!
Hayat Şarkısı’nda bombalar birbiri ardına patlamaya devam ediyor! Hülya ve Cem hakkındaki gerçekleri öğrenen Hüseyin’in intikamı dillere destan olur. Hülya sırrının Hüseyin tarafından öğrenilmesinden rahatsız olurken, Aylin’in ortaya çıkması gerçek krizi olur. Hayat Şarkısı 20.bölüm fragmanında Kerim, Aylin’den telefon alır. Öte yandan başına gelenleri ödetmek isteyen Cem ve Zeynep, Cevherler için iş başındadır. İşte gerilim ve heyecan dolu Hayat Şarkısı 19.bölüm özeti ve 20.bölüm fragmanı haberimizde… 

Zeynep’ten öğrendiklerini doğrulamak için Melek’in yanına giden Hüseyin, duydukları karşısında şoka girer. Melek, Cem ve Hülya’nın geçmişi hakkında bildiği her şeyi bir bir Hüseyin’e anlatır. Böylece Hüseyin, Cem’in Hülya’ya tecavüz ettiğini öğrenir. Melek’in ısrarlarına rağmen geri adım atmayan Hüseyin, adamlarını toplayıp Cem’in ofisine gider. Cem’den olanların hesabını sorar. Cem her ne kadar kendini savunmaya çalışsa da Hüseyin, Hülya’ya yapılanların intikamını çok acı bir şekilde alır. Cem’in kasığından vurulduğunu öğrenen Zeynep, hesap sormak için Cevher Köşküne gider. Hüseyin ile tartışma esnasında fenalaşıp, beyin kanaması geçirir. Tatlı bir huzur almak için çiftliğe giden Hülya ve Kerim’in mutlulukları öncesinde Melek’ten gelen telefonla sonrasında da Süheyla Hanım’dan gelen arama ile son bulur. Zeynep’in hastaneye kaldırıldığını öğrenen ikili, soluğu İstanbul’da alır. Mahir, Filiz ve Nurgül’ün peşinden bir an olsun ayrılmaz. Hülya’ya bilgi akışı yapan Mahir, Nurgül’ün Aylin’in izini yakaladığını Hülya’ya haber verir. Hülya, Aylin için plan yapar. Nurgül ara vermeden Cevherlere saldırmak için elini güçlendirmeye devam eder. Cevherlerin yönetiminde bulunan spor kulübüne giden Nurgül’ün hedefinde Hüseyin vardır. Lakin işler hesapladığı gibi gitmez ve tesadüfler eşliğinde Bayram Cevher ile tanışır. Bayram Cevher ve Nurgül arasında yaşanan flörtöz durumlar ilerisi için yeni bir yasak aşkın habercisidir. Geçmişine dair sırların bir bir açıldığı şu günlerde Hülya’yı zor günler ileride bekliyor. Nurgül’e ulaşan Aylin’in bildiklerini konuşması dahilinde Hülya’nın Kerim’i kaybetmesi yakındır. Hülya’nın bu krizi aşmak için neler planlayacağı merak konusudur. 

Hayat Şarkısı  20.bölüm fragmanı:Hayat Şarkısı son bölümde neler oldu? 

Cem ile Hülya’nın bir geçmişleri olduğu gerçeği Zeynep tarafından ortaya serilmiştir. Cem’in anlattıklarını Zeynep’in verdiği video kayıtlarından izleyen Hüseyin deliye döner, videoyu götürüp Melek’e izletir ve hiç ummadığı bir tepki ile karşılaşır. Hüseyin’in Hülya hakkındaki hakaretlerine karşılık Melek’in yüzüne çarptığı tokat Hüseyin’i sakinleştirir. Melek öfkesini yenemez ve Cem ile yaşananların gerçek özetini Hüseyin’e anlatır. Hüseyin Melek’in anlattıklarından çok sarsılır, Cem’e yaptıklarını ödetmek artık Hüseyin’in meselesi olur. Nurgül ise, Kerim’e iftira atıp sonra vazgeçen Aylin’in peşine düşmüştür. Bu işin içinde bir bit yeniği olduğundan emindir. Nurgül adım adım Aylin’e yaklaştıkça, Mahir ve Hülya bir çözüm üretmek, Aylin’i onlar bulmadan uzaklaştırmak için zamanla yarışmaya başlar.

Hayat Şarkısı 18.bölümü ile ekranlara geldi. Hülya’nın en büyük sırrının ortaya döküldüğü bölümde, heyecanlı dakikalar yaşandı. Mehmet’in annesinin Hülya olmadığını öğrenen Hüseyin, çılgına döndü. Hülya’nın kendilerini nasıl böyle aptal yerine koyabildiğine inanamadı. Kerim abisini sakinleştirmeye çalışsa da fayda etmez. Hülya’nın içine koca bir ateş düşer. Oğlunu ve ailesini kaybedeceğini düşünür. Kerim, Hülya’ya ne olursa olsun yanında olacağını söyler. Kerim’in bu desteği Hülya’yı rahatlatır. Filiz ve ablası yeni ataklar için harekete geçer. Hülya ve Kerim’in geçmişini araştırmaya başlar. Nurgül, Kerim’i okuldan attıran kızı araştırır. Tüm bunları duyan Mahir, Hülya’ya haber verir. Artık Hülya’nın daha dikkatli olması gerekir. Zeynep, Hüseyin’den koparacağı malların peşine düşer. Cem ile anlaşması sonucu Hüseyin ve Melek’in fotoğraflarını yakalamıştır. Hüseyin her ne kadar umursamada, o delilleri mahkemede kullanacaktır. Cem ile tekrar yan yana gelen Zeynep, Cem’den bomba bir bilgi öğrenir. Cem’e fark ettirmeden kayıta aldığı bu görüşmeyi ilk fırsatta Hüseyin’e gösterir. Hüseyin, Cem ve Hülya’nın geçmişi hakkında öğrendikleri ile deliye döner. Hülya’yı artık çok daha zor günler beklemektedir… 

Mudanya yakınlarındaki Işıklar Köyü'nde doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Işıklar Köyü'nde iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

Birkan Sokullu kimdir?

Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2003 yılında, ‘Best Model Of Turkey’ yarışmasında üçüncü oldu. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü'nü bitirdi. 10 yıllık profesyonel basketbol oynadı. Maltepe Üniversitesinde okurken manken ve modellik yaptı. Oyuncu Dolunay Soysert'ten oyunculuk dersler aldı. "Küçük Kadınlar" dizisinde Ayaz karakteri ile dikkat çekti. 2010 yılında Tims production ile anlaştı. "Küçük Sırlar" dizisinde "Demir" rolü büyük beğeni kazandı ve bu dizi kariyeri için dönüm noktası oldu. 2012 yılında “Uçurum” dizisinde hırslı bir gazeteciyi canlandırdı. 2013 sezonunda ise Fatih dizisinde Şehzade Mustafa'yı canlandırdı, ancak dizi uzun ömürlü olamadı. 2014 yılının Şubat ayında ekranlarda olacak olan “Kurt Seyt & Shura” adlı dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol aldı. Birkan Sokullu, 13 Temmuz 2012 tarihinde oyuncu Aslı Enver ile evlendi. 26 Ağustos 2015 tarihinde boşandıklarını duyurdular. Şimdilerde Berrak Tüzünataç ile birlikte. 2016 yılında Kanal D’de yayınlanan ve senaryosunu Mahinur Ergun’un yazdığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı ve başrollerinde Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Burcu Biricik, Ecem Özkaya, Seray Gözler Yeniay, Ahmet Mümtaz Taylan’ın oynadığı “Hayat Şarkısı” adlı dizinin müziklerini Mithat Can Özer, Çağlar Haznedaroğlu ve Uğur Akyürek yaptı. 

Burcu Biricik kimdir?

4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasında "Akdeniz Kraliçesi" seçildi. Lise yıllarında katıldığı tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı. Biricik, oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer alarak başladı. Burada İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda rol aldı. 2007 yılında Show TV'de yayımlanan Maçolar dizisindeki yan rolüyle televizyonda ilk kez yer aldı. Daha sonra 'Toprağın günlüğü kısa filmini çeken Biricik, Kanal D'de 2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı.Daha sonra Muhteşem Yüzyıl (2011) ve Ustura Kemal (2012) dizilerinde küçük roller aldı. Show TV'de yayımlanan Düşman Kardeşler (2012) dizisindeki Derya adlı Trakyalı bir kızı canlandırdı. Oyuncu, TRT 1'de yayımlanan Beni Böyle Sev (2013) dizisinde Seda karakterini canlandırmıştır ve çeşitli reklâm filmlerinde oynamaktadır. Biricik 2014 yılının Kasım ayında Kanal D'de başlayan Şeref Meselesi dizisinde Kübra karakterini canlandırdı. Halen Kanal D dizisi Hayat Şarkısı'nda Hülya karakterini canlandırmaktadır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER