K-Drama reytingler: Monster’dan küçük bir sürpriz

K-Drama reytingler: Monster’dan küçük bir sürpriz

Yaza damgasını vuracak yeni diziler başlamadan önceki son haftada, Kore dizileri reyting listesinde sadece küçük değişiklikler oldu. My Lawyer Mr. Jo’nun final yaparak terk ettiği listede sürpriz bir isim yükselişe geçti.

Five Children 26.5 ve 30.8’lik izlenme oranlarıyla hala zirvede ve dizinin sona ermesine halen uzun bir süre var. Bu yaz, bu başarılı aile dramasını zorlayacak ve zirveyi elinden alacak bir dizi çıkacak mı gerçekten merak ediyoruz.  

The Flower in Prison 16.9 ve 19.0 izlenme oranları yakalayarak reyting lisesinde ikinci sırada yer aldı. İzlenme oranları bakımından iyi bir başlangıç yapan dizi, devamını pek getiremese de en azından çok büyük bir düşüş yaşamadı.  

Happy Home, geçtiğimiz hafta 14.8 ve 17.1 reyting elde ederek, listeye yine üçüncü sıradan dahil oldu.  

Taze dizilerimizden Beautiful Gong Shim 12.1 ve 13.2'lik seyirci oranları yakalayarak dördüncü sıraya yerleşirken, Monster küçük bir sürprizle beşinci sırayı kaptı. Dizi, 10.3 ve 10.7'lik rakamlarla, şimdiye kadarki en yüksek reyting oranlarını elde etti.  

Monster: İntikam aşkla karşılaşınca

Kang Ji-hwan’ın baş rolünde yer aldığı dizi Monster, henüz çok genç bir yaştayken ailesini ve servetini aç gözlü dayısına kaptıran Lee Guk-cheol’ün intikam ve kaybettiklerini geri alma hikayesi anlatıyor. Başka bir kimliğe bürünerek geri dönen Lee, çok eskiden tanıdığı Oh Soo-yeon’la karşılaşınca neye uğradığını şaşıracaktır.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER