Kara Sevda 35. bölüm (Sezon Finali) fragmanı yayınlandı!

Kara Sevda 35. bölüm (Sezon Finali) fragmanı yayınlandı!
Kara Sevda bu hafta sezon finali ile ekranlara geliyor. Dizinin 35. bölüm fragmanında Zeynep ve Emir arasında yaşananlar ortaya dökülüyor. Zeynep ve Emir’in samimi fotoğrafları Ozan’a bir zarfla iletilir. Resimleri gören Ozan çılgına döner. Kemal, Zeynep’in hal ve hareketlerinden şüphelenmeye başlar. İşler çok farklı bir boyut kazanıyor. Zeynep ne yapacağını bilemez. Panik halde Emir’den yardım ister. Emir ve Zeynep bu durumdan nasıl kurtulacak? Emir, Zeynep'e yardım edecek mi? Ozan öğrendiklerini kaldırabilecek mi? Kara Sevda 35. bölümde neler yaşanacak? Ayrıntılar haberimizde... 

Başrollerinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün paylaştığı, Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün ise senaristliğini yaptığı yeni dizi Kara Sevda Çarşamba akşamı 35.bölümüyle 15 Haziran günü Star TV ekranlarında olacak.

Kara Sevda 35.bölüm fragmanı:Kara Sevda 34.bölümde neler oldu?   

Asu’nun, Emir’in elinden kurtulmak için Zeynep hakkında söylediklerinin sonuçları , daha ilk anda tahmin edemediği bir boyuta ulaşır. Nihan, sevdiği adamın canı için hayatının en zor kararını verir. Kemal, Emir ve Nihan’la geri dönüşü olmayan bir yüzleşme yaşar. Asu’nun daha önce Zeynep ve Nihan arasındaki konuşmalara şahit olan Asu, Kemal’e Nihan’ın Zeynep hakkındaki düşüncelerini anlatır. Kemal duyduklarına inanamaz. Nihan’dan hesap sorar. Kardeşi Zeynep’e nasıl böylesine çirkin bir iftira atabildiğini sorar. Zeynep’in bebeğinin Emir’den olduğunu nasıl ima edebildiğini sorar. Nihan, Kemal’in öfkesi karşısında ne yapacağını bilemez. Elindeki silahı Emir’in alnına dayamış hesap soran Kemal’i durdurmak Nihan’a kalır. Böylece bu yüzleşmenin en büyük kaybedeni Nihan olur. Kemal’in öfkesi Asu’nun bütün çabalarına rağmen dinmez. Zeynep, Kemal’i karşısında bulduğunda büyük bir sınav verir. Böyle bir ihtimalin bile konuşuluyor olması Kemal’i delirtir. Zeynep, Nihan’ın kendisine iftira attığını söyler. Kemal bütün bu olanlardan sonra Nihan’dan nefret eder. Öte yandan Nihan’la Emir arasındaki hesaplaşma Ozan’a kadar uzanır. Ozan karısını aklamak için DNA yaptırmak ister. Bunu duyan Kemal öfkelenir ve Ozan’ın elinden Zeynep’i çeker alır. Sarsılan dengeler, Emir’i bütün sorunlarını çözecek yepyeni ve büyük bir plan yapmaya iter ve Asu’yla yeni bir pazarlık masasına oturur. Ozan ise Zeynep’in yönlendirmeleriyle hayatının en yanlış kararını alır. Zeynep kendini kurtarmak için Ozan’ı feda eder. Kemal’le Nihan arasında, Nihan’ın Emir’e dönüşüyle başlayan kırılma, yaşayacakları son olayla büyük bir uçuruma dönüşür. Nihan’ı hayatından kazıyıp atma zamanı gelmiştir. Kemal, Asu’nun hayatıyla ilgili büyük bir savaş verdiğinden habersiz, geleceğini Asu’yla birlikte kurmaya karar verir. Asu, Kemal’den gelen evlenme teklifiyle daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olmuştur. Nihan bu haberi aldığında yüreğinin ağrısı taşıyamayacağı kadar ağırdır. Aldığı nefes bile içinde başlayan yangına rüzgar olur. Kemal’le Nihan karşı karşıya geldiğindeyse iki kara sevdalı kalplerindeki aşka rağmen birbirlerinden çok uzak iki noktadadır. Emir, büyük planını noktalayabilmek için Kemal’in nişan gecesinde son bir adım atmalıdır. Asu, en mutlu gününde Emir’in gölgesini üstünde hissederken; Kemal ise Asu’yla nişanlanmadan önce Nihan’la bir araya gelir. Birbirlerine veda ettiklerini düşünseler de, kaderleri onları asla koparmayacaktır Kemal’le Asu’nun nişan gecesi, Kemal’le Nihan’ın kara sevdasına bir düğüm daha atarken; büyük bir fırtınanın yaklaştığını haber eden rüzgar çoktan başlamıştır. Nişan yüzüklerinin takılmasına dayanamayan Nihan baygınlık geçirip yere yığılır. Bu baygınık, Nihan’ın Kemal’den bir bebek bekleme ihtimali olduğu izleyiciler tarafından yorumlanmaktadır. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER