Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölüm fragmanı! - (Sezon Finali)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. bölüm fragmanı! - (Sezon Finali)
Ekranlara geldiği ilk günden beri beğenilerek takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. "Bu dünyanın yükünü bir ben mi omuzladım?" adı altında yayınlanan sezon finali fragmanında, Hızır Çakırbeyli ve Meryen'in sahil kenarındaki romantik sahnelerine şahit oluyoruz. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali bölümünde neler olacak? Ayrıntılar haberimizde... 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde merakta bırakan sahneler... Alparslan'ın istihbaratın en tepesindeki adamla görüştürülme çabaları nasıl sonuçlanacak? Hızır Çakırbeyli, Özkan'ı öldürmek için masanın kurallarını çiğnemeden alternatif bir plan yapıyor... Fikret, Özkan'ı öldürecek mi? Bir önceki bölümde vurulan Emine sağlık durumu iyi olmasına rağmen yoğun bakımda olması yeni bölüm için merakla beklenen bir diğer gelişme... Merak edilen tüm bu sorular, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.bölümde yanıtlarını bulacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı, başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman ve Tarık Ünlüoğlu'nun paylaştıkları aksiyon, devlet ve mafya dizisidir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her salı Atv ekranında yayınlanmaktadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.bölüm fragmanı:Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.bölüm: Masada vurulan amcasının yerine oturma hırsıyla gözü kararan Hakan yanlışlıkla Emine'yi vurmuştur. Fikret'le Tipi'yi bir araya getiren bu felaket aralarındaki gerginliği arttırır. Özkan'ın arkasında olduğu eylemler şahsi hesaplaşmalara yol açacaktır. Hızır Çakırbeyli ise yaşananları uzaktan izlemekle yetinmez. Bu sırada Alparslan devletle olan görüşmelerinde bir kademe daha atlamak üzeredir. Davut'la yapacağı görüşmede belki de ona tüm masaları yönetme fırsatını tanınacaktır. Asıl merak konusu olan ise amcalarının bu görüşmeye nasıl yaklaşacağıdır. Yunus Selim'in halen evde oluşu Meryem'in son zamanlardaki en büyük sıkıntısı haline gelmiştir. Bir tarafta gözü yaşlı Nazlı, diğer tarafta vicdanlı bir anne Meryem var ancak bebeği annesine kavuşturmak da yine Meryem'e düşecektir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Bir tarafta gözü yaşlı Nazlı, diğer tarafta vicdanlı bir anne Meryem var ancak bebeği annesine kavuşturmak da yine Meryem'e düşecektir. Hızır, Nazlı’ya kestiği ceza sonucunda kucağında bebeğiyle kalakalır. Bir sonraki hamlesi Meryem için sürpriz olacaktır. Hızır, Nazlı'ya kestiği ceza sonucunda kucağında bebeğiyle kalakalır. Bir sonraki hamlesi Meryem için sürpriz olacaktır. Yavaş yavaş aşkını kaybettiğini düşünen Nazlı, bebeğinin de elinden alınmasından sonra ne yapacağını bilemez. Hızır'ın affı ise kolay olmayacaktır. İşlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak atak ise Meryem'e karşı bitmek bilmeyen nefretiyle Nurten'den gelir. Toprak'ın intikam hırsıyla dolu yeğeni Hakan vakit kaybetmeden planlarını teker teker uygulamaya başlar. Alparslan'ın düştüğü tuzakla bu davanın ilk kanı dökülecektir. Bu sırada Ünal Kaplan masasında boşalan sandalyeye kendi çıkarları doğrultusunda birini oturtmak için kolları sıvar. Fikret'in masaya oturması yönünde planlar yapsa da diğer üyeler bu fikre tepkilidir. Diğer yandan Özkan'ın, masadaki yerini sağlamlaştırabilmek adına Fikret'i yok etmek amaçlı aldığı karar en çok Emine'yi etkileyecektir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER