Kiralık Aşk dün akşam ekranlarda fırtınalar estirdi! Olaylı kız isteme merasiminde neler yaşandı?

Kiralık Aşk dün akşam ekranlarda fırtınalar estirdi! Olaylı kız isteme merasiminde neler yaşandı?
Kiralık Aşk yayınlanan 50.bölümü ile takipçilerini ekran başına kilitledi. Ömer dedesiyle Defne'nin evinde karşı karşıya kalır. Ömer içine düştüğü kumpastan kimi sorumlu tutar? Ömer ve Defne’nin her şeye rağmen söz yüzüklerinin takıldığı bölümde neler yaşandı? İşte merak edilen tüm detayları ile Kiralık Aşk 50.bölüm detayları ve daha fazlası haberimizde…

Kiralık Aşk'ta yüzüklerin takılıp takılmayacağı merak edilirken ilginç gelişmeler yaşandı. Ömer karşısında dedesini gördükten sonra Defne’ye olan güveni sarsılır. Ömer kızgın olmasına rağmen Defne ‘nin ailesi için her şeye katlanır. Olaysız bir şekilde yüzükleri takmak ister. Herkes için çok zorda olsa Defne, Ömer ‘e istenir. Yüzüklerin takılması ile birbirlerine olan aşklarını hatırlayan ikili her şeye rağmen duygu dolu anlar yaşar. Ömer yapılanları hazmedemezken her şeyden ve herkesten uzaklaşmak ister. Defne ‘nin bu süreçte Ömer ‘i araması, arayıp bulamaması duygu yüklü anlar yaşatır. Necmi yaşananların ardından Ömer ‘in gittiği yeri merak eder. Olanlardan dolayı Neriman ‘a da kızar. Defne aynı şekilde Neriman ‘ı karşısına alıp içinden geçenleri dökerken gözyaşlarına boğulur. Neriman ‘a oldukça kızan Defne onun yüzünden oyun oynamaktan bıktığını, artık olanlara son vermesi için ‘’ Bize karışmayın ‘’ diye isyan eder. Ömer'in ardından dağılan Defne ise Necmi ile konuşarak yükünü hafifletmeye çalışır. Necmi ise Defne ‘ye aslında Ömer ‘in babasının hikayesini bilmediğini anlatır. Ömer ‘in annesinin kaybından sonra yaşadıklarını bir bir anlatır. Böylece Defne, Hulusi bey hakkındaki gerçekleri öğrenmiş olur.

Olaylı kız isteme sahnesi...Bölümün asıl can alıcı olayı ise her şeyin ardından Defne ve Ömer ‘in yüzleşmesidir. Defne ne yapacağını bilmez. Ömer’in evinde onu beklemeye karar verir. Ömer eve geldiğinde Defne’yi karşısında görür. Ömer Defne ‘ye aralarının hep aynı sebepten açıldığı söyleyip hep başa döndüklerini söyledi. İkili kimin haklı kimin haksız olduğunu tartışırlarken Ömer hep aynı şeyleri dinlemekten sıkıldığını söyledi. Bu şekilde ilişkinin yürümeyeceği konusunda endişe ettiğini söyleyen Ömer ciddi sorunları olduğunu Defne ‘e hissettirdi. Ciddi adımlar atmanın erken olduğunu düşünmeye başlayan Ömer şok edici bir karar aldı. Dağıldığını, karmakarışık olduğunu söyleyen Ömer yüzüğünü çıkartarak bir süre uzak kalalım dedi. Ömer’in yüzüğünü çıkardığını gören Defne şok olur. Ve yüzüğünü çıkarmak zorunda kalır.

Bir süre uzak kalalım...Kiralık Aşk son bölümde neler oldu?    

Defne ve Ömer’in aşkına yaz geldi! Aşk dolu tam 2 gün! Defne, Ömer için evden kaçıyor. Bu romantik hafta sonu sürpriz olaylara gebe Sinan, Koray’ın yarenliğinde büyük kararlar alıyor. Heyecan dorukta! Neriman’ın ise yepyeni planları var. Ve büyük gün geldi çattı. Etekler zil çalıyor. Neriman’lar Defne’yi istemeye geliyor. Peki Defne neden tedirgin? Beklenmedik bir misafir tüm dengeleri yerinden oynatıyor. Ömer’i dehşete düşüren bu büyük olay ne? Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar, Onur Büyüktopçu, Melisa Şenolsun ve levent ülgen’in paylaştığı; yapımcılığını Ortaks Yapım’ın, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in, senaristliğini Meriç Acemi’nin üstlendiği yapım, 24 Haziran’da ekrana gelecek olan 52. bölümüyle sezonu sonlandıracak.
Dizinin konusu şöyle; Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer? 

Oyuncular: Elçin Sangu - Defne Topal Barış Arduç - Ömer İplikçi Salih Bademci - Sinan Karakaya Sinem Öztürk - Yasemin Kayalar Nergis Kumbasar - Neriman İplikçi Levent Ülgen - Necmi İplikçi Ferdi Merter - Hulusi İplikçi İsmail Karagöz - Şükrü Hande Ağaoğlu - Mine Hikmet Körmükçü - Türkan Topal Melisa Giz Cengiz - Esra Topal Kerem Fırtına - İsmail Sanem Yeles - Nihan İyigünler Onur Büyüktopçu - Koray Sargın
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER