Hayatımın Aşkı 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Gökçe, Demir'e giden zorlu yolda basamakları bir bir tırmanıyor!

Hayatımın Aşkı 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Gökçe, Demir'e giden zorlu yolda basamakları bir bir tırmanıyor!
Kanal D'nin sevilen dizisi Hayatımın Aşkı 5. bölüm 1.ve 2. fragmanı yayınlandı. Pazar akşamı ekrana gelecek olan Hayatımın Aşkı dizisinin yeni bölümünde Gökçe, Demir'e yaklaşmak için her yolu deniyor. Hayatımın Aşkı 5. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde... 

Gökçe, Demir’in Yeliz’le olan yakınlaşmasından dolayı oldukça mutsuz, Kaan ve Sema’da teselli aramaktadır. Demir’e yakınlaşmak için yaptığı onca şeyden sonra hayal kırıklığına uğramıştır. Bartu ailenin baş belası olmaya devam etmektedir. Şimdiki hedefi ise Sema’dır. Hikmet ise daha genç görünüp Rezzan’ı etkilemek için olmadık işlere girmektedir. Yonca hayatının aşkının eski sevgililerinden Altan olduğuna iyice inanmış, Rezzan’ın da görmesi için eve çağırmıştır. Altan’ın ise bambaşka bir planı vardır... Bu sırada ajans için çok büyük bir iş fırsatı ortaya çıkmıştır. Demir bu iş için Gökçe ve Eylem’i görevlendirir. Gökçe için bu fırsat çok önemlidir. Bu fırsatı kullanarak Demir’in gözüne girmek istemektedir. Tüm bunlar olurken Gökçe Yeliz’in gerçek planını öğrenir. Gökçe, Demir’in annesi Nesrin ile bir plan hazırlar. Demir’e Yeliz’in asıl amacının ne olduğunu kanıtlayacaklardır. Hayatımın Aşkı yine çok eğlenceli bir bölüm ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pazar akşamı 5. bölümü yayınlanacak olan Hayatımın Aşkı fragmanları ve dahası haberimizde. 

Hayatımın Aşkı 5.bölüm 1.fragmanı: Hayatımın Aşkı 5.bölüm 2.fragmanı:Hayatımın Aşkı son bölümde neler oldu?

Gökçe, Demir'i korumaya çalışırken; Kaan ile aralarında beklenmedik gelişmeler yaşanıyor! Gökçe, Demir’in Yeliz ile olan yakınlaşmasından dolayı oldukça mutsuz, Kaan ve Sema’dan teselli aramaktadır. Demir’e yakınlaşmak için yaptığı onca şeyden sonra hayal kırıklığına uğramıştır. Bartu, ailenin baş belası olmaya devam etmektedir. Şimdiki hedefi ise Sema’dır. Hikmet ise, daha genç görünüp Rezzan’ı etkilemek için olmadık işlere girmektedir. Yonca, hayatının aşkının eski sevgililerinden Altan olduğuna iyice inanmış, Rezzan’ın da görmesi için eve çağırmıştır. Altan’ın ise bambaşka bir planı vardır... Bu sırada ajans için çok büyük bir iş fırsatı ortaya çıkmıştır. Demir bu iş için Gökçe veEylem’i görevlendirir. Gökçe için bu fırsat çok önemlidir. Bu fırsatı kullanarak Demir’in gözüne girmek istemektedir. Tüm bunlar olurken Gökçe, Yeliz’in gerçek planını öğrenir. Gökçe, Demir’in annesi Nesrin ile bir plan hazırlar. Demir’e Yeliz’in asıl amacının ne olduğunu kanıtlayacaklardır. 

Gökçe, Ajans 237 Reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır. 

Yapım : Lucky Red Film & TV Yapımcı : Şebnem Aşkın Hikaye : Şebnem Aşkın Senaryo : Ekin Atalar – Gökhan Horzum Yönetmen : Hakan Kırkaviç – “Ketche” 

Oyuncular : Hande Doğandemir ( Gökçe ), Serkan Çayoğlu ( Demir ), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik )
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER