Tatlı İntikam 12. yeni bölümü öncesi heyecanlandıran fragman!

Tatlı İntikam 12. yeni bölümü öncesi heyecanlandıran fragman!
Tatlı İntikam 12. bölüm yeni fragmanını yayınladı. Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam yeni bölümde Ceyda’nın planları suya düşünce her geçen gün içindeki intikamı ateşi de büyüyor...Sinan, Pelin'e neler söyleyecek? İşte Tatlı İntikam 12. bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde… 

“Ben aşık oldum...” 

Rüzgar, Sinan’la konuşurken bir anda “Sinan ben aşık oldum” diyor. Genç adam bu sözün ardından afallarken Rüzgar’a aşık olduğu adamın kim olduğunu soruyor. Rüzgar ise “Hiç olmayacak birine” diyor. Bakalım Rüzgar, Sinan’a aşık olduğu adamı açıklayacak mı?

Pelin ile Rüzgar arasındaki çekişme yerini dostluğa bırakıyor. Çünkü Pelin, Rüzgar’ın başka biriyle evli olduğunu zannediyor. Sinan ise mahkemeden sonra Pelin’le konuşup her şeyi anlatacağını söylüyor. Nitekim de Sinan, Pelin’i karşısına alarak konuşmaya başlıyor. Bakalım Sinan sevdiği kadına gerçeği anlatabilecek mi? Anlattığı zaman Pelin nasıl bir tepki verecek? Tatlı İntikam 12. bölümüyle 11 Haziran Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında… 

Başrollerinde Leyle Lydia Tuğutla ve Furkan Andıç'ın rol aldığı dizi Tatlı intikam'da 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını D Yapım'ın üstlendiği Tatlı İntikam yoluna dolu dizgin devam ediyor. Tatlı İntikam Cumartesi akşamları saat 20:00'de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor... 

Tatlı İntikam 12.bölüm fragman izle:Dizinin Konusu 

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar… Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir. 

Oyuncular

Leyla Lydia Tuğutlu-Pelin Pelin, ailenin tek çocuğu olmasından dolayı anne ve babası tarafından prensesler gibi büyütülmüştür. Bir dediği iki edilmeyen Pelin hayatının her dCeneminde her şeyi elde etmiş ve bu yüzden de biraz şımarıktır. Tıp fakültesini kazanıp başarılı bir diyetisyen olan Pelin’in aşkkonusunda bir türlü yüzü gülmemektedir. 

Furkan Andıç-Sinan / Tankut Sinan, severek girdiği tıp fakültesinde aşık olduğu kız tarafından kalbinin kırılması sonucunda okulu bırakmak zorunda kalmıştır. Bu olay babası ile arasını açmış, Sinan yurt dışına gidip aşçı olmaya karar vermiştir. Fakat babası ile arası hiç düzelmemiş ve yurt dışındayken babasını kaybetmiştir. Sinan, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Kalp kırıklığından dolayı kadınlara kendisini kapatmıştır. İşinde mükemmeliyetçidir. 

Zeyno Günenç-Süheyla Pelin’in annesidir. Kendisi de bir prenses gibi yetiştirildiği için, o da kızını öyle büyütmüştür. Kendisiyle tamamen zıt olan bir adama aşık olup evlenmiştir. Hayatının her döneminde Rıza ile çatışan Süheyla ayrı yaşamalarına rağmen aslında içten içe hala kocasını sevmektedir. Tam bir İzmirlidir. 

Ayşenil Şamlıoğlu-Meliha Meliha, Sinan’ın annesidir. Sinan okulu bırakıp yurt dışına gidince çok üzülmüştür. Sinan’ın hayatını mahveden kızı bulsa bir kaşık suda boğacaktır. O kız, ailesinin dağılmasına neden olmuştur. Bu yüzden Sinan babasını kaybetmiştir. Tam bir geleneksel Türk kadınıdır. Mahalleden çok sevdiği Ceyda’yı Sinan ile evlendirmeye çalışıyordur.

Bülent Seyran-Necip Necip, Havva’nın işe yaramaz kocasıdır. İç güveysidir. Havva’nın saflığından yararlanarak onunla evlenmiştir. Her zaman köşeyi dönme peşindedir. Bu nedenle her yaptığı zarardır. Her zaman aileyi borca sokmaktadır. Ama yine de akıllanmaz.

BUNLARI DA SEVERSİN

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER