Asla Vazgeçmem 54.bölüm 1. ve 2. fragmanı: Nur'a büyük oyun!

Asla Vazgeçmem 54.bölüm 1. ve 2. fragmanı: Nur'a büyük oyun!
Asla Vazgeçmem nefes kesen 53. bölümden sonra bu akşam 54. Bölümü ile ekranlara gelecek. Show Tv'nin reyting rekorları kıran dizisinde bu hafta bomba gibi olaylar yaşanacak. Nur ve Yiğit arasında soğuk rüzgarlar esecek. Fikret amacına ulaşıyor. İşte Asla Vazgeçmem 54. bölüm fragmanı ve daha fazlası sizlerle...

Fikret’in oyunuyla Yiğit tarafından davet edildiğini sanarak Mert’in doğum gününe katılan Nur tüm şimşekleri üzerine çeker. Masum olduğuna kimseyi inandıramaz ancak onu asıl üzen Yiğit’in gösterdiği tepkidir. Nur, İclal’in oyununa geldiğinden emindir ve bunu ispat etmek için Fatih’den yardım ister. Yağmur’la Emin arasındaki ilişkiyi öğrenen Yaren, Yağmur’u acıtmak için Emin’le yakınlaşır. Bu Emin’in yıllardır hayalini kurduğu şeyse de Emin kendini çok arada kalmış hisseder. Nazan ile giriştikleri ağız dalaşı sonrası fenalaşan Elmas’ın bebeği risk altındadır. Doktorunun tavsiyesine uyan Elmas’ın sürekli odasında dinlenmesi, meydanı Nazan’a bırakacak, Nazan Cahit ile daha da yakınlaşacaktır. Fatih sonunda Fikret’in mesaj oyununu çözer ama bunu açıklaması çok da kolay olmayacaktır. Nur masum olduğuna kimseyi inandıramaz! 

Asla Vazgeçmem  54. bölüm 1.fragmanı:
Asla Vazgeçmem 54.bölüm 2.fragmanı: Asla Vazgeçmem son bölümde neler oldu? 

Nur’un hayatına hızlı bir giriş yapmış olan Fikret, hedefine Yiğit’i koymuş ve bunun için her türlü oyunu oynamaya başlamıştır bile. İlk önce İclal’e yanaşacak, Nur’a karşı onun yanında yer aldığını ispatlamaya çalışacaktır. Bu arada Nur’un Mert’ten haz etmediği şüphesinin Yiğit’in içinde yeşermesine neden olacaktır. Aşklarını doyasıya yaşayan Nur ve Yiğit yine bir oyunun içine çekilmektedir. Kardeş olduklarını öğrendikten sonra Yaren’in gösterdiği tepki üzerine evi terk etmeye kalkan Yağmur’u Yiğit durduracak ve iki kız kardeşin arasını düzeltmek için elinden geleni yapacaktır. Fikret’in Fatih’e yaklaşma çabaları, Fatih tarafından net bir şekilde reddedilecektir. Mert’in doğum günü bir takım sürprizlere ve bazıları için ciddi kabuslara gebedir.

Asla Vazgeçmem oyuncuları:  

Tolgahan Sayışman: Yiğit 
Amine Gülşe: Nur 
Şafak Pekdemir: İclal 
Ayşegül Günay: Aygül 
Tugay Mercan: Cahit 
Yonca Cevher: Nazan 
Hülya gülşen: Irmak Ümit Yesin: Tayyar 
TuğçeKumral: Elmas 
Gözde Mutluer: Yağmur 
Taner Rumeli: Fatih
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER