Kiralık Aşk 49. bölüm nefesleri kesecek!

Kiralık Aşk 49. bölüm nefesleri kesecek!
Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk 49. yeni bölüm ile ekrana geliyor. Merakla beklenen Kiralık Aşk yeni bölümünde heyecan dorukta. Kiralık Aşk 49. yeni bölüm ve detaylar haberimizde... 

Kiralık Aşk yeni fragmanı için beklenen gün geldi.
Kiralık Aşk 49. bölüm 2. fragmanı yayınlanıyor. Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanının izleyenler Ömer'le Defne'nin başbaşa geçireceği romantik iki günlük tatili görünce heyecanlandı. İki gün Ömer'in evinde kalacak olan Ömer ve Defne'nin yaşayacağı romantik anlar izleyenleri heyecanlandırdı. Ömer'le Defne arasında yaşanacakları izleyemek isteyenler Kiralık Aşk 49. bölüm 2. fragmanını bekliyor. 

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar, Onur Büyüktopçu, Melisa Şenolsun ve levent ülgen’in paylaştığı; yapımcılığını Ortaks Yapım’ın, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in, senaristliğini Meriç Acemi’nin üstlendiği yapım, 24 Haziran’da ekrana gelecek olan 52. bölümüyle sezonu sonlandıracak. 



Kiralık Aşk son bölümde neler olmuştu?
Kiralık Aşk'ın son bölümünde aylardır beklenen haber Neriman’dan geldi. Kiralık Aşk geçen bölümde Defne’nin doğum gününde ona bir sürpriz yapacağını söyleyen Ömer’in ne yapacağı merak konusu olmuştu. Son bölümünde Neriman sanırım bizlere “Düğünümüz var!” diyerek bu sürprizin ipucunu vermişti. Fragmandaki yüzük detayı da bu olasılığı güçlendiriyor. Öte yandan Ömer ile Defne teknede zaman geçiriyor ve birbirlerine samimi itiraflarda bulunuyor. Defne’nin ayakları yerden kesiliyor. Yine aşk, hep aşk! Ömer’in Defne’yi havalara uçuran sürprizi ne? Hulusi cephesinde işler iyice karıştı. Neriman paniklerde. Hulusi Neriman’dan ne istiyor? 

Kiralık Aşk 49. yeni bölüm fragmanı:

Kiralık Aşk Yapım Şirketinden Sevindiren Haber 
Kiralık Aşk hayranları bu habere çok sevinecek. Dizinin final yapacağı söylentileri gündeme gelmişti. Yapım şirketi Kiralık Aşk hayranlarının merakla beklediği sorunun cevabını verdi. Dizi yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecek. İşte o açıklama: 



Kiralık Aşk konusu 
Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer? 



Kiralık Aşk Oyuncuları 

Elçin Sangu - Defne Topal 
Barış Arduç - Ömer İplikçi 
Salih Bademci - Sinan Karakaya 
Sinem Öztürk - Yasemin Kayalar 
Nergis Kumbasar - Neriman İplikçi
Levent Ülgen - Necmi İplikçi 
Ferdi Merter - Hulusi İplikçi 
İsmail Karagöz - Şükrü Hande Ağaoğlu
Mine Hikmet Körmükçü - Türkan Topal 
Melisa Giz Cengiz - Esra Topal 
Kerem Fırtına - İsmail 
Sanem Yeles - Nihan İyigünler 
Onur Büyüktopçu - Koray Sargın
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER