K-Drama reytingler ve Haziran’da başlayacak diziler

K-Drama reytingler ve Haziran’da başlayacak diziler

Geçtiğimiz hafta Kore televizyonları drama reyting listelerinde, ilk dörtte herhangi bir değişiklik görülmedi, ancak yeni başlayan dizilerin hiç de fena olmayan başlangıçlar yaptıklarını söyleyebiliriz.  

Five Children %24.8 ve %29.8’lik izlenme oranlarıyla yine ilk sırada yer aldı. The Flower in Prison ise %17.2 ve %18.7’lik oranlarla birlikte ikinci sıraya konumlandı.  

Üçüncü sırada ise yine ve yeniden Happy Home'u görüyoruz. Dizi, reytinglerini artırarak, %14.7 ve %16.5’lik seyirci yakaladı. Bu arada, My Lawyer Mr. Jo %14.0 ve %15.5’lik izlenme rakamlarıyla, en azından şimdilik %20’li rakamlara ulaşamadan final yapacak gibi görünüyor.

Son olarak, taze dizilerimiz Beautiful Gong Shim ve Lucky Romance hiç de fena sayılmayacak izlenme oranları yakaladılar. Beautiful Gong Shim  %11.1 ve %11.2; Lucky Romance ise, %10.3 ve %8.7’lik oranlarla listeye giriş yaptı.  

Beautiful Mind ve Doctors 20 Haziran’da başlıyor

Zeki ve zeki olduğu kadar da kimselerle empati kuramayan beyin cerrahı Lee Young Oh’la, Park So-dam’ın canlandıracağı genç bir kadın detektifin çekişmesini anlatacak olan yeni Kore dizisi Beautiful Mind, 20 Haziran’da KBS2 kanalında başlıyor.

Aynı gün başlayacak bir diğer dizi Doctors’da ise, zorlu bir hayattan geçmiş genç bir kadının, yol gösterici hocası sayesinde mesleğine bağlı bir doktora dönüşümünü izleyeceğiz.

Her iki dizinin de yaz ekranlarına hareket getireceğinden ve reytinglerde büyük sürprizler yapacağından neredeyse eminiz. Henüz elimize Doctors dizisi ile ilgili herhangi bir görüntü geçmedi ancak Beautiful Mind'dan ilk trailer geldi. Empati kuramayan doktorumuzu daha yakından tanıyabileceğiniz görüntülerle sizleri baş başa bırakıyoruz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER