Yaz gelirken Kore televizyonları da hareketleniyor

Yaz gelirken Kore televizyonları da hareketleniyor

Havalar ısınırken Kore televizyonlarında da ufak tefek hareketlenmeler olmaya başladı. Özellikle Lucky Romance ve Beautiful Gong Shim’le birlikte reyting listelerinde de oynamalar görüldü. Kore ekranlarının en yeni popüler dizilerine geçmeden hemen önce, merakla beklenen gelecek yapımlara kısaca bir göz atalım.

Incarnation of Envy kadrosunda kimler olacak?

KBS ve SBS kanalları arasında zorlu bir çekişmenin konusu olan Incarnation of Envy dizisi, son olarak SBS’de karar kıldı. Aldığımız son haberlere göre dizinin kadrosu da yavaş yavaş belli oluyor. Gong Hyo-jin ve Jo Jung-suk’un baş rollerde yer alacağı konuşuluyor.

Yılın en çok merak edilen dizilerinden biri olarak anılan Incarnation of Envy’de, Jo, zeki ve yakışıklı bir haber spikerini canlandıracak, Gong ise part-time hava durumu sunucusu olacak. Kesinleşmeyen bir başka haber ise, Go Kyung-pyo’nun da dizinin kadrosuna katılacağı yönünde. Merakla beklenen dizinin Temmuz ayında ekranlarla buluşması planlanıyor.

Cinderella and Four Knights’dan son haberler

TvN kanalında yayınlanacağı duyurulan fantastik drama Cinderella and Four Knight dizisinin casting süreci neredeyse sona erdi. Şimdilik, Park So-dam, Jung II-wo, Ahn Jae-hyun ve Lee Jung-shin’in dizinin kadrosunda yer alacağı kesinleşti.

Baek Myo’nun aynı adlı romanından ekranlara uyarlanan dizi, veteriner olma hayali kuran genç bir lise öğrencisinin (Park So-dam) bir köşkte yaşamaya başlaması ve orada tanıştığı hayali arkadaşlarıyla kurduğu ilişkileri anlatacak. Hikayede; biri isyankar, diğeri yumuşak kalpli ve yalnız, bir diğeri ise şarkı sözü yazarı, birbirinden farklı karakterlerdeki üç kuzen genç kıza eşlik edecek. Dizinin vizyon tarihi henüz belirlenmedi, sadece 2016 yılı içerisinde seyirciyle buluşacağı duyuruldu. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER