K-Drama reytinglerindeki durgunluğu hangi dizi bozacak?

K-Drama reytinglerindeki durgunluğu hangi dizi bozacak?

Geçtiğimiz hafta Kore televizyonları reyting listelerinde çok büyük bir değişikliğe rastlanmadı, Five Children yine birinci geldi. Cumartesi akşamı yayınlanan bölümüyle %23.2’lik izlenme oranları elde eden dizi, acaba ciddi bir izleyici kaybı mı olacak diye düşündürürken, ertesi günkü bölümüyle endişeleri giderdi. %30.0 reyting alan dizi hala zirvede. Öyle görünüyor ki, ancak önümüzdeki haftalarda başlayacak olan iddialı diziler, Five Children’ın tahtını sarsabilecek.

Hapishanede doğan yetenekli genç bir kızın hayatını anlatan dizi The Flower in Prison %16.5 ve  %17.7’lik izleyici oranlarıyla listede ikinci sırada yer aldı.

Happy Home ise üçüncü sırayı bırakmayacak gibi görünüyor. Dizi, %15.1 ve %17.4 reyting alarak, reyting listesine üçüncü sıradan girdi.

Bu arada, My Lawyer, Mr. Jo müthiş bir istikrarla yoluna devam ediyor. %14.1 ve %15.3 izleyici yakalayan dizi, karşılaştığı zorluklar karşısında yıkılmayan, hayatını yeniden kurmaya ve bunu yaparken de diğer insanlara yardım etmeye çalışan bir avukatın başından geçenleri ve ilginç davaları konu ediniyor.

Elde ettiği %10.7 ve %10.4’luk reyting oranlarıyla Beautiful Gong Shim yapımcılarını ve yayınlandığı kanalı hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyor. Henüz ilk haftalar olmasına rağmen, hızlı başlangıcın arkasını getiremeyen dizi, önümüzdeki haftalarda da bu rakamlarda seyredecek gibi duruyor.   

Tüm bunların yanı sıra, yarın ve Perşembe günü yayınlanacak ilk bölümleriyle Lucky Romance dizisinin listeye büyük bir değişiklik getirmesi oldukça olası görünüyor. Dizinin konusu ve oyuncularından daha önce bahsetmiştik. Şimdi sizleri, batıl ve mantığın aşkla savaşını anlatacak olan Lucky Romance'in bir başka eğlenceli trailer’ıyla baş başa bırakıyoruz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER