The Royals, Dizimax Drama'da devam ediyor

The Royals, Dizimax Drama'da devam ediyor

Kurgu bir İngiliz kraliyet hanedanının yaşantısını konu alan The Royals ikinci sezonuyla 25 Mayıs'tan itibaren ekrana geliyor.

Başrollerinde Elizabeth Hurley, William Moseley ve Alexandra Park'ın rol aldığı The Royals dizisi kurgusal bir İngiliz kraliyet ailesini konu ediyor. Henstridge hanedanının üyeleri entrika, skandal ve drama dolu bir hayat yaşıyor.

Dizinin birinci sezonunda Kral Simon büyük oğlu Robert'in ölümü üzerine kraliyetin varlığını ve yol açtıkları güç savaşını sorgulamaya başlamıştı. Kralın erkek kardeşi Cyrus ise tahta çıkmak için büyük bir gizlilikle hain planlar geliştiriyordu. Kocasının aksine monarjinin savunucusu olan Kraliçe Helena, Robert'in küçük kardeşi William'ı tahta hazırlamayı hedefliyordu. Entrikaların dur durak bilmediği birinci sezonda Cyrus saray doktoruyla anlaşarak William ve Eleanor'un Simon'ın öz çocukları olmadığını ilan etti. Bu skandalın yarattığı etki henüz durulmamışken sezon finalinde Kral Simon uğradığı suikast sonucu hayatını kaybetti. Böylece Cyrus sonunda tahta çıkma hakkını ele geçirdi.

Dizinin ikinci sezonunda Cyrus saraydaki herkesin nefretini kazanırken William babasının katilini bulmakta kararlı. Geçtiğimiz sezonda Robert'in ölümü hakkında çok önemli bir bilgi edinen William ve Eleanor kardeşler saraydaki hainin kim olduğunu tespit etmeye çabalıyor.

Yeni entrikalar vaat eden The Royals ikinci sezonuyla çarşamba günleri saat 22.00'de Dizimax Drama'da ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER