K-Drama reyting: Beautiful Gong Shim hızlı başladı

K-Drama reyting: Beautiful Gong Shim hızlı başladı

Geçtiğimiz hafta Five Children yine reytinglerde en üst sırada yer alarak, final bölümüne kadar zirveyi kimselere bırakmama iddiasını tazelemiş görünüyor. Ortalama %27.65 ve son bölümüyle de %31.0 izlenme oranı yakalayan dizi, Güney Kore televizyon tarihi reyting rekorlarına koşuyor dahi olabilir. Bu arada, Descendants of The Sun'dan sonra herhangi bir dizinin bu kadar reyting elde etmesi çoğu kişiyi şaşırtıyor. Ancak, dizinin her kesme hitap ediyor oluşu, karşımıza çıkan bu reyting rakamlarının aslında pek de şaşırtıcı olmaması gerektiği gösteriyor.  

Five Children’ı, daha ilk bölümlerinden seyircinin yoğun ilgisine mazhar olmayı başaran Flower in Prison takip ediyor. Flower in Prison %20.3 ve %19.8 izlenme oranı elde ederek ikinci sıradaki yerini sağlamlaştırıyor.

Geride bıraktığımız hafta, ortalama %16.9 reyting yakalayan Happy Home, listede yine üçüncü sırada kendine yer buldu.

Bu arada, My Lawyer Mr. Jo’nun istikrarı gerçekten değinmeye değer bir konu. Dizi, %11.8 ve %14.1 izlenme oranlarıyla dördüncü sırayı mesken tuttu desek yanlış olmaz herhalde.

Son olarak, yeni başlayan diziler arasında Flower in Prison’dan sonra en çok ümit vadeden Beautiful Gong Shim, yayınlanan ilk iki bölümüyle hiç de fena bir çıkış yakalamadı. %8.9 ve %9.6 seyirci elde eden dizi, bakalım önümüzdeki haftalarda reyting listelerinde nasıl bir yol izleyecek.

Dizinin üçüncü bölüm trailer’ını buradan izleyebilirsiniz;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER