Muhteşem Yüzyıl Kösem'de ikinci sezon olacak mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de ikinci sezon olacak mı?
-- ÖZEL HABER--

TİMS'in, Star Tv için hazırladığı Muhteşem Yüzyıl Kösem: Başlangıç'ın aldığı çizgi altı izlenme oranları hikayeyi sık boğaz etmeye devam ediyor. Gün geçmiyor ki dizi hakkında bir rivayet ortaya atılmasın. Sektörün çok konuşulan işlerinden biri olan projenin aldığı reyting oranları sebebiyle yeni sezonda devam edip etmeyeceği de kafalarda soru işareti oluşturuyor.

Çok sağlam bir kaynaktan aldığımız bilgiye göre Muhteşem Yüzyıl Kösem: Başlangıç, Haziran ayında Star Tv'deki yolculuğunu tamamlıyor. Ancak TİMS yoluna 4. Murat hikayesiyle devam etmeyi planlıyor. Bu arada uzun zamandır, yapım şirketinin "Muhteşem Yüzyıl" serisine 4. Murat'ın hikayesiyle devam etmeyi planladığı konuşuluyordu. Şimdi bu bilgi netleşti.

Diğer bir soru ise hikayenin Beren Saat ile devam edip etmeyeceği konusuydu. Yapım şirketinin 4. Murat için anlaşacağı oyuncu, doğal olarak yeni serideki Kösem karakterini canlandıracak oyuncuyu da belirleyecekmiş. 4. Murat konusunda adı geçen hatta ön görüşme yapıldığını duyduğumuz bazı isimler var fakat henüz bu konuda da somut bir adım atılmadığı için telaffuz etmeyeceğiz.

Dolayısıyla şu aşamada kesinleşen tek bilgi adı, Muhteşem Yüzyıl Kösem: Başlangıç olan serinin Haziran ayında ekran yolculuğunu tamamlayacağıdır. Elbette serinin devamı söz konusu olduğunda yayıncı kanal konusundaki öncelik hakkı da doğal olarak Star Tv'de olacaktır. Son durumda projenin yeni sezonda nasıl şekilleneceğini ve yayına çıkma zamanlamasında bir değişiklik olup olmayacağını öğrenmek için ise biraz daha bekleyeceğiz.

Gelişmeleri bildireceğiz..


Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER