Gwen Stefani, Carpool Karaoke'ye konuk oldu

Gwen Stefani, Carpool Karaoke'ye konuk oldu
The Late Late Show with James Corden büyük ilgi gören bölümü Carpool Karaoke'de yıldız isimleri ağırlamaya devam ediyor. Yeni bölümün konuğu ünlü şarkıcı Gwen Stefani oldu.

Amerika'da CBS kanalında ekrana gelen The Late Late Show programı büyük ilgi görmeye devam ediyor. Programın en çok konuşulan bölümü de şüphesiz ki Carpool Karaoke oluyor. Corden, bu bölümde ünlü isimleri ağırlıyor. Önce bu isimlerin şarkılarını, daha sonra da ünlü eserleri arabanın içinde birlikte seslendiriyorlar.

Şimdiye kadar programa Adele, Justin Bieber, Mariah Carey, Jennifer Lopez, Sia, Chria Martin gibi büyük ilgi gören sanatçılar katıldı. Gwen Stefani'nin yer aldığı bölümde Don't Speak, Sweet Escape, Hollaback Girl 'ün yanı sıra sıra Queen'in We Are the Champions şarkısını da seslendirdiler. Programın son beş dakikasında Corden ile Stefani'ye Julia Roberts ve George Clooney da katıldı.

The Late Late Show with James Corden ülkemizde FoxLife kanalında ekran geliyor. Bahsi geçen keyifli videoyu da hemen aşağıda bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER