Jimmy Kimmel, Live programının konuk sunucusu olacak

Jimmy Kimmel, Live programının konuk sunucusu olacak

ABC kanalında gündüz kuşağında ekrana gelen Live programı sunucularından birini kaybetmeye hazırlanıyor. 2011'den beri programın sunucularından olan Michael Strahan programdan ayrılacak. Onun gidişiyle oluşan boşluğu bir günlüğüne Jimmy Kimmel dolduracak.

Live! with Kelly and Michael, 2011 senesinden beri Kelly Ripa ve Michael Strahan'ın sunumuyla ekrana geliyordu. Strahan, Regis Philbin'in ayrılmasından sonra programının kalıcı ismi olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda eski sporcunun aynı kanalda yayın yapan Good Morning America'ya geçiş yapacağı ortaya çıktı. Durumu herkesle birlikte öğrenen Kelly Ripa memnuniyetsizliğini programı bir süre sunmayarak belli etti. Kanalın özür dilemesiyle birlikte sorun çözüldü. Ancak Michael Strahan'dan boşalan yerin doldurulması gerekiyor.

Kanal bu pozisyon için arayışa başladı. Bu sürede Kelly Ripa programı tek başına idare etmeyecek. Ünlü isimler konuk sunucu olarak programa dahil olacak. Bu isimlerden ilkinin Jimmy Kimmel olacağı duyuruldu. Kimmel, ABC kanalının akşam kuşağında Jimmy Kimmel Live! programını sunuyor.

Jimmy Kimmel'i Live programının 16 Mayıs'taki bölümünde göreceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER