Heaven’s Promise: İntikam Lee Yoo-ri’ye çok yakışıyor

Heaven’s Promise: İntikam Lee Yoo-ri’ye çok yakışıyor

Kazalar, yeniden buluşmalar, ayrılıklar ve intikam

Güney Kore’nin en beğenilen oyuncularından Lee Yoo-ri’nin ikiz kız kardeşleri canlandırdığı dizi Heaven’s Promise, geçtiğimiz hafta reyting listelerinde ikinci sırada yer aldı. Sarsıcı bir intikam hikayesinin anlatıldığı dizi, yayınlandığı ilk günden itibaren seyirciyi ekran başına çekmeyi başarıyor.

Dizinin konusu şu şekilde: Zeki bir kadın olan Na-yeon fakir bir geçmişten gelen sevgilisi, aynı zamanda kızının babası Tae-joon’u elinden geldiğince desteklemektedir. Ancak Tae-joon kendisini başka bir kadın için terk edince yıkılır. Bunun üzerine bir de Tae-joon’un annesi kendisini akıl hastanesine yatırır. Tae-joon'un birlikte olduğu kadın Park Ha-na ise zengin bir aileden gelmektedir. 

Do-hee Na-yeon'un ikiz kız kardeşidir, ailelerinin geçirdiği bir trafik kazası sonucu çok küçükken birbirlerinden ayrılmışlardır. Haftalık bir magazin dergisi için muhabirlik yapmaktadır. Tae-joon'un geçmişini araştırırken tüm gerçeği öğrenir ve kız kardeşini görmek için akıl hastanesine gider. Ne yazık ki, orada çıkan bir yangın sonucu hayatını kaybeder. Bu sefer başka bir kaza kız kardeşleri birbirinden ayrı düşürmüştür. Na-yeon kız kardeşinin kimliğine bürünür ve olaylar gelişir. O artık amansız bir intikamın peşine düşmüştür. 

Reytinglerde ikinci sırayı kaptı

Dizi, arada ufak iniş çıkışlar olsa da, yayınlandığı ilk günden itibaren reytinglerdeki yükselişini sürdürüyor. Son olarak Five Children’ın arkasından ikinci sırayı elde ederek bir yandan da zirveye göz kırpıyor.

Dizinin başarılı oyuncusu Lee Yoo-ri son olarak Super Daddy Yeol adlı romanik-komedi türündeki dizide, kızını eski sevgilisine emanet etmeye çalışan ölümcül bir hastalığa yakalanmış genç bir anneyi canlandırıyordu. Yetenekli oyuncu Heaven’s Promise sayesinde, melodrama'da da ne kadar başarılı olabileceğini kanıtladı. Ayrıca, birbirinden farklı karakterdeki ikizleri oynamak altından kolayca kalkılacak bir iş değil doğrusu. Ancak, Lee daha ilk günden seyircinin taktirini toplamayı başardı. Tae-joon karakterine ise Seo Jun-young hayat veriyor. Bu arada, ikili Super Daddy Yeol dizisinden tanışıyor.

1 Şubat’ta  başlayan KBS2 dizisi, geçtiğimiz hafta 63. bölümüyle ekranlara geldi.

Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER