K-Drama reyting: The Flower in Prison’dan hızlı bir başlangıç

K-Drama reyting: The Flower in Prison’dan hızlı bir başlangıç

Five Children hala zirvede

Geçtiğimiz hafta Kore televizyonlarının en çok izlenen dizileri arasında sürpriz bir isim var. The Flower in Prison daha ilk bölümden gayet iyi bir çıkış yakalayarak üst sıralarda yer aldı. Ancak, ona gelmeden önce genel tabloya bir göz atalım.

Descendants of the Sun’dan boşalan zirveyi Five Children kapmış gibi görünüyor. Ancak, izlenme oranlarındaki düşüş gözden kaçmadı. Dizi, dün akşam yayınlanan bölümüyle birlikte %22.5 izlenme oranı yakalayarak birinci sıraya iyice yerleşti.

The Flower in Prison ilk bölümüyle üçüncülüğü aldı

Geçtiğimiz hafta, Heaven's Promise dizisi %17.9 izlenme oranı yakalayıp ikinci sırada yer alırken, The Flower in Prison oldukça iyi bir başlangıç yaparak, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüyle %17.3 izlenme oranı elde etti ve üçüncü sıraya yerleşti.

Dördüncü sırada ise %15.2 ile, başrollerini Kim So-yeon ile Lee Sang-woo’nun paylaştığı 27 Şubat’ta başlayan Happy Home yer alıyor. Dizi, büyük bir Çin lokantası işletmekte olan bir ailenin üzüntüleri ve sevinçlerini, eğlenceli ve etkileyici bir anlatımla ekranlara taşıyor.

My Lawyer, Mr. Jo ve Mrs. Cop 2 haftanın diğer ilgi çeken dizileri.

Happy Home dizisini merak edenler için trailer’ı;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER