Mr. Robot, 2. sezon tanıtımı gün yüzüne çıktı

Mr. Robot, 2. sezon tanıtımı gün yüzüne çıktı
USA Network'ün ödüllü dizisi Mr. Robot'un ikinci sezonu yaz aylarında izleyici karşısına çıkacak. İlgiyle takip edilen yapımın yeni bölümleri için ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Yayın hayatına geçtiğimiz yıl başlayan Mr. Robot'ta Rami Malek, Christian Slater, Portia Doubleday, Martin Wallström, Christian Slater, Stephanie Corneliussen, Michael Cristofer ve Grace Gummer gibi isimler rol alıyor. Altın Küre Ödülleri'nde En İyi Drama dizisi seçilen Mr. Robot geçtiğimiz yaz izleyicilerin büyük beğenisini toplamıştı. USA Network'ün devam kararı verdiği yapım şimdiden büyük merak uyandırıyor. Paylaşılan tanıtımda Elliot "Hep birlikte dünyayı ve geleceği değiştirebiliriz. Bizi durdurmak için yapabilecekleri hiçbir şey yok." sözlerini sarf ediyor. Bir şeyler yapmak ve boş durmamak gibi mesajlara odaklanılıyor.

Mr. Robot, ikinci sezon bölümleriyle yaz aylarında ekrana dönecek. İkinci sezonun tam başlangıç tarihi henüz belli değil. Merakla beklenen bu bölümler ülkemizde Digiturk'ün Dizimax Vice kanalında izleyici karşısına çıkacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER