FilmBox HD, D-Smart seyircilerini maceraya çağırıyor

FilmBox HD, D-Smart seyircilerini maceraya çağırıyor
20 Nisan Çarşamba günü saat: 21.30’da ünlü yönetmenler Borthwick Dave ve Duval Jean’in macera, animasyon ve komedi türündeki fantastik filmi Doogal’ın Sihirli Yolculuğu, D’Smart’tan izlenebilecek.

DOOGAL’IN SİHİRLİ YOLCULUĞU

20 Nisan, Çarşamba Saat : 21.30 / D-Smart

Çok sevimli, şeker tiryakisi, dünyayı kurtarmakla görevli kahramanımız Doogal ile tanışın! Bu son derece eğlenceli 3 boyutlu animasyonda, Doogal, dünyayı sonsuza kadar donduracak Zeebad’ı (Tom Baker) durdurmak zorundadır. Doogal’ın (Robie Williams) yanında birbirinden yürekli arkadaşları Dylan (Bill Nighy), gitar çalan tavşan Ermintrude (Jim Broadbent) vardır!

Yönetmen: Borthwick Dave, Duval Jean

Oyuncular: Tay Daniel, Fallon Jimmy, Stewart Jon


FIGHTBOX HD sıradışı bir dövüş deneyimi sunuyor

20 Nisan Çarşamba günü saat 22.00’da D-Smart’lı ve Turkcell TV’li izleyicileriyle buluşacak olan Modern Dünya Dövüşü, teknolojiyle dövüş sporunu bir araya getirerek seyircilerine sıradışı bir dövüş deneyimi yaşatacak.

MODERN DÜNYA DÖVÜŞÜ

13-20-27 Nisan, Çarşamba Saat : 22.00 / D-smart & Turkcell TV


Modern Dünya Dövüş şovu, içerdiği teknolojik inovasyonlarla dövüş sporlarını bir sonraki seviyeye taşıyor. İkiye iki takımlardan oluşan dövüşçüler, 3D bir ringde birbirlerine karşı geliyorlar. Kurallar ise basit, ring dışına çıkan knockout olmuş sayılıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER