Game of Thrones'ta dizinin en iyi sezonuna hazır olun!

Game of Thrones'ta dizinin en iyi sezonuna hazır olun!
HBO'nun sevilen yapımlarından Game of Thrones'un ekrana dönmesine kısa bir zaman kaldı. Biz heyecan içinde yeni bölümleri beklerken dizinin yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss izleyicilere umut veren sözler sarf etti.

Kitaplarla bağını kopartan Game of Thrones gizemli bir sezonla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Hayranların bir kısmı da bu sebepten ötürü yeni bölümlerden şüphe duyuyor. Ancak dizinin yaratıcıları oldukça iddialı. Onlara göre altıncı sezonla birlikte dizinin en iyi bölümlerini izleyeceğiz. David Benioff bu durumu "Sezonun tamamı için çok heyecanlıyız. Dan ve ben bu konuda bolca konuşuyoruz. Elimizden geldiğince umut vermemeye çalışıyoruz. Genelde her sezonda pek beklediğimiz gibi olmayan birkaç bölüm oluyor. Ancak altıncı sezonda böyle tek bir bölüm bile yok. " sözleriyle açıkladı. Çok şahane yönetmenlerle çalıştıklarını, senaryonun beklediklerinden daha iyi şekilde bir araya geldiğini, bu yüzden de rahatça "şimdiye kadarki en iyi sezon" diyebileceklerini de dile getirdiler.

Jon Snow'un akıbetiyle bütün sene konuştuğumuz Game of Thrones, 10 bölümlük altıncı sezonuyla 24 Nisan'dan itibaren ekrana gelecek. David Benioff ve Dan Weiss haklı mı, o zaman öğreneceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER