Person of Interest, 5. sezonun ardından bitecek

Person of Interest, 5. sezonun ardından bitecek
Uzun zamandır akıbeti merakla beklenen Person of Interest'in beşinci sezonla birlikte son bulacağı açıklandı.

Jonathan Nolan tarafından yaratılan dizi yayın hayatına 2011 senesinde başlamıştı. CBS kanalında ekrana gelen dizinin yapımcılığınıysa J.J. Abrams üstleniyordu. Gizem ve aksiyonu bir araya getiren yapımda Jim Caviezel, Michael Emerson, Kevin Chapman, Amy Acker, Taraji P. Henson ve Sarah Shahi gibi isimler rol alıyor.

Beşinci sezonu yarım sezon onayı alan dizi bu yıl 13 bölümle karşımıza çıkacak. Bu kararın alınmasıyla birlikte Person of Interest için tehlike çanları çalmaya başlamıştı. Hayranlar dizinin bu sene içinde son bulacağını düşünüyordu. Kanal ve yapımcılardan da mesele ile alakalı bir sürü açıklama geldi. Ancak belirsizlik uzun süre devam etti. Dizinin akıbeti sonunda belli oldu. Mayıs ayında başlayacak beşinci sezonla Person of Interest'in biteceği duyuruldu.

Jonathan Nolan ve Greg Plageman yaptıkları açıklamada bu son sezon için çok minnettar olduklarını söyledi. Ayrıca oyunculara, dizi ekibine, kanala ve stüdyolarına teşekkür ettiler. Hayranlarına duydukları minnettarlığın altını çizerken "Hepsinden çok dünyanın en iyi hayranları olan Person of Interest hayranlarına teşekkür ederiz." denildi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER