Brooklyn Nine Nine, 2. sezonuyla D-Smart'ta ekrana geliyor

Brooklyn Nine Nine, 2. sezonuyla D-Smart'ta ekrana geliyor
 “Komedi Dalında En İyi Dizi” ve “En İyi Erkek Oyuncu” (Andy Samberg) dallarında Golden Globe ödüllü “Brooklyn Nine Nine”, 2. Sezon bölümleri ile hafta içi her gün D-Smart ekranlarında!

Late Night with Conan O'Brien’la  tanınan Daniel J. Goor ve The Office and Parks and Recreation’ın yapımcısı Michael Schur’un yapımcılığını üstlendiği Brooklyn Nine Nine’ın başrollerinde “ The Lonely Island” grup skeçleri ile ünlenen, Saturday Night Live‘la tanınan komedyen Andy Samberg bulunuyor. 2. Sezonun en büyük sürprizlerinden biri ‘’The Closer’’ ile “En İyi Kadın Oyuncu” dalında Emmy ve Golden Globe ödülleri bulunan ve sayısız adaylık kazanmış Kyra Sedgwick’in diziye katılmış olması...

Bu eğlenceli dizide Andy Samberg'in yanı sıra Stephanie Beatriz, Terry Crews,Melissa Fumero, Joe Lo Truglio, Chelsea Peretti, Andre Braugher gibi isimler rol alıyor.

Hikaye Kaptan Ray Holt’un Brooklyn‘in 99. polis bölgesine atanmasıyla başlıyor. Karakolun yetenekli genç dedektifi Jake Peralta ile aralarında anlaşmazlık üzerine kurulu bir ilişki başlıyor. 2.sezonda dedektifler arasında rekabet hızla devam ederken kendinizi gülmekten alıkoyamayacaksınız.

Brooklyn Nine Nine, ikinci sezonuyla hafta içi her gün saat 22.00'de DiziSmart Platin HD'de ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER