Agents of SHIELD'ın 3. sezonu Dizimax Sci-Fi'da devam ediyor

Agents of SHIELD'ın 3. sezonu Dizimax Sci-Fi'da devam ediyor
Marvel's Agent of SHIELD dizisinin üçüncü sezonu kısa bir aranın ardından 9 Mart'tan itibaren Digiturk'te devam edecek. Yeni bölümler Amerika'dan 24 saat sonra ekrana gelecek.

SHIELD'ın üçüncü sezonunda 10 bölümün ardından Amerika ve haliyle Digiturk'te de dizi kısa bir ara vermişti. 11. bölümle birlikte hikayeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. 10. bölümü izleyenler ajanlarımız ile Inhumanlar arasındaki mücadeleyi hatırlayacaktır. Müthiş bir sezon ortası finali olmuştu. Şimdi sezonun ikinci yarısı başlıyor ve dizinin takipçilerinin aklındaki ilk soru şu: Ajan Grant Ward'a ne olacak? Zira Grant'ı Ajan Couldson öldürmüştü ve o tuhaf yaratık da Grant'ın bedenine girmişti. Belli ki sezonun geri kalanında Dünya'ya gelecek bu yaratık tüm gezegen için bir tehdir teşkil edecek. Rosalind'i kurtaramamak ise Ajan Coulson'da kalıcı bir psikolojik tahribat yaratacak. İkinci soru ise şu: SHIELD ile Gizli Savaşçılar arasındaki kavga ne olacak?

Üçüncü sezonun bitmesine 12 bölüm var. Açıkçası Marvel Sinematik Evreni daha çok aksiyona gebe görünüyor.

Agents of SHIELD'ın üçüncü sezonu 9 Mart'tan itibaren çarşamba günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER