The Walking Dead, bir kilometre taşını daha ekrana taşıdı

The Walking Dead, bir kilometre taşını daha ekrana taşıdı
AMC'nin sevilen dizisi The Walking Dead son bölümünde çizgi romanlardan ikonik bir anı izleyicilerle buluşturdu. Bu sahneyle dizinin sevenlerini de şaşırtmayı başardı.

Eğer The Walking Dead'in No Way Out isimli bölümünü henüz izlemediyseniz, haberin devamında keyif kaçırıcı detaylar bulabilirsiniz.

The Walking Dead yayın hayatına başladığından beri merak edilen önemli bir olay, No Way Out bölümüyle gerçekleşti. Carl'ın gözünü kaybetme biçimi çizgi romanda olduğu gibi dizide de büyük bir etki yaratmayı başardı. 

Dizinin yapımcılarından Greg Nicotero, çizgi romanı takip etmek istediklerini ve gözünü kaybetmenin Carl'ın karakteri üzerinde büyük bir etkisi olduğunu bildiklerini dile getirdi. Carl'ın çizgi romanda yaralandığı gibi gözünü kaybederek hayatta kalamayacağının farkında olduklarını, bu sebeple daha uygun bir noktada yaralanmasına karar verdiklerini sözlerine ekledi. 

Bu sahnenin makyaj çalışmalarına dair özel fotoğraflar da The Hollywood Reporter aracılığıyla paylaşıldı. Tüm bu kareleri ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER