Morgan Freeman ile Evrenin Sırları, Discovery Showcase'de!

Morgan Freeman ile Evrenin Sırları, Discovery Showcase'de!
Ünlü oyuncu Morgan Freeman'ın çok önemli sorulara cevap aradığı "Evrenin Sırları" adlı belgeselde, zamanda ve uzayda yolculuğa çıkmaya hazır olun.

Oscar ödüllü aktör ve uzay meraklısı Morgan Freeman, evrenin bilinmeyenlerini araştırdığı "Evrenin Sırları" adlı programın yapımcılığını, sunuculuğunu ve anlatıcılığını üstleniyor. Ve bu yepyeni belgeselde çok önemli sorulara cevap arıyor: Evrende yalnız mıyız? Bir yaratıcı var mıdır? Nereden geldik? Ölümden sonra yaşam var mı? Dini inançlarımızın kökeni nedir? Üç boyuttan daha fazla boyut mevcut mu? Zamanda yolculuk etmek mümkün mü? Paralel evrenler gerçek mi?

Yıllarca araştırma yapmış bilim insanları tüm bu karanlık noktalara ışık tutmaya çalışırken çok önemli bilgiler de açığa çıkıyor. En yeni akademik kuramlardan Nasa'nın en son araştırmalarına kadar Morgan Freeman sizleri zamanda ve uzayda uzun bir yolculuğa çıkartıyor

Morgan Freeman ile Evrenin Sırları, yeni bölümleriyle pazartesi günleri saat 20.30'da Discovery Showcase HD'de ekrana geliyor.

Kaynak: Digiturk e-dergi


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER