Hulu'nun 11.22.63 dizisi Fox ile 18 Avrupa ülkesinde ekrana gelecek

Hulu'nun 11.22.63 dizisi Fox ile 18 Avrupa ülkesinde ekrana gelecek
Yapımcılığını J.J. Abrams, Stephen King ve Bridget Carpenter gibi isimlerin üstlendiği 11.22.63, Avrupa'ya açılıyor.

Stephen King'in aynı isimli kitabından televizyona uyarlanan dizide Jake Epping ismindeki bir İngilizce öğretmeninin zamanda yolculuk yapmasını konu ediyor. Jake, 1963 yılına geri dönüyor. Amerikan başkanı John F. Kennedy'nin suikastine engel olmaya çalışıyor. Fakat zaman bir şeylerin değişmesine kolayca izin vermiyor. Bu ilgi uyandıran yapımda James Franco, Chris Cooper, Cherry Jones, Sarah Gadon, Lucy Fry, George MacKay, Daniel Webber, Leon Rippy, T.R. Knight, Brooklyn Sudano ve Josh Duhamel gibi isimler rol alıyor.

Fox Networks Group Europe ile Warner Bros. Intl. Television Distribution arasında yapılan anlaşmayla bu yeni dizi Avrupa'da 18 farklı ülkede izleyicilerle buluşacak. Bu ülkeler arasında Bulgaristan, Belçika, Finlandiya, Almanya, Hırvatistan, Yunanistan, İtalya, Macaristan, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Sırbistan, Slovenya, İspanya, İsveç ve Birleşik Krallık yer alıyor.

11.22.63 yayın hayatına Hulu'da 15 Şubat'ta başlayacak. Bu anlaşma doğrultusunda dizi bahsi geçen ülkelerde bahar aylarında ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER