Vixen animasyon dünyasından Arrow'a geçiş yapıyor

Vixen animasyon dünyasından Arrow'a geçiş yapıyor
CW Seed'in animasyon dizisindeki Vixen, Arrow'da kanlı canlı şekilde karşımıza çıkacak.

DC çizgi romanlarından animasyon şeklinde uyarlanan Vixen dizisinde bu karakteri seslendiren Megalyn Echikunwoke, Arrow'a konuk olacak. Geçtiğimiz günlerde The CW'dan ikinci sezon onayı alan dizi, daha önce Arrow ve The Flash'tan kahramanları ağırlamıştı. Oyuncular kendi karakterlerini seslendirerek projeye dahil olmuştu. Şimdi de Vixen, onların dünyasına konuk olacak. 

Bu ilgi çekici gelişme Arrow'un başrol oyuncusu Stephen Amell'in paylaştığı fotoğrafla ortaya çıktı. Amell, Megalyn Echikunwoke ile birlikte bir fotoğrafını Twitter üzerinden paylaştı. Bunun ardından da Vixen'in yukarıda yer alan ilk fotoğrafı ortaya çıktı.

Stephen Amell ve Megalyn Echikunwoke

Şimdiye kadar yapılan açıklamalara göre Vixen, Oliver'a büyü konusunda yardımcım olacak. Onu üçüncü sezonun on beşinci bölümünde göreceğiz. Eğer bu misafirlik süreci olumlu karşılanırsa, Vixen de kendi dizisine kavuşabilir. Bunun yanında yayın hayatına yeni başlayan Legends of Tomorrow'a da dahil edilebilir.

Arrow, Amerika'da çarşamba akşamları The CW'da ekrana geliyor. Yeni bölümler Türk izleyicisiyle Amerika'dan 24 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi'da yayımlanıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER