Daredevil: 2. sezondan ilk fotoğraflar geldi

Daredevil: 2. sezondan ilk fotoğraflar geldi
Marvel'in Netflix'te ekrana gelen başarılı dizisi Daredevil, ikinci sezonuyla 2016'da geri dönecek. Dizinin merakla beklenen bölümlerinden ilk kareler sonunda paylaşıldı.

Entertainment Weekly'ye özel paylaşılan fotoğraflarda Jon Bernthal'ın canlandırdığı The Punisher ve Élodie Yung'un hayat verdiği Elektra dikkat çekiyor. Bu yeni karakterleri ilk kez görme fırsatı yakalıyoruz. Bu fotoğraflarda Punisher, bağlı haldeki Matt'e silah doğrultmuş olarak görülüyor. Elektra ise cazibeli duruşuyla dikkat çekiyor. Birinci sezon finalinin ardından Matt'in kırmızı Daredevil kostümünü benimsediği anlaşılıyor. 

Başrollerinde Charlie Cox, Deborah Ann Woll ve Elden Henson'un yer aldığı dizi Marvel'ın aynı isimli çizgi romanlarından uyarlandı. Daredevil, küçük yaşta görme yetisini kaybetmiş bir avukat olan Matt Murdock'ı merkezine alıyor. Matt, gündüzleri avukat olarak adaletsizliğe karşı savaşırken, geceleri mücadelesine Daredevil olarak devam ediyor.

Daredevil, ikinci sezonuyla 2016 yılı içinde Netflix'te ekrana gelecek. Diziden paylaşılan fotoğrafları ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER