Daredevil'in 2. sezonundan ilk görüntüler ortaya çıktı

Daredevil'in 2. sezonundan ilk görüntüler ortaya çıktı
Netflix'te ekrana gelen başarılı Marvel dizisi Daredevil'ın ikinci sezonundan ilk tanıtım geldi. Önce New York Comic Con'da gösterilen bu video şimdi de internet üzerinden paylaşıldı.

İlk sezonuyla izleyicilerin ve eleştirmenlerin beğenisini toplayan Daredevil, diğer Marvel / Netflix işlerinin de önünü açmıştı. Başarılı dizinin ekibi New York Comic Con'a katılıp, yeni bölümlerle ilgili ipuçları vermişti. Bunların arasında Matt ile Karen'ın ilişkisinin doğasının değişeceği, Claire Temple karakterini yeniden göreceğimiz, gelecek bölümlerin ilk sezona nazaran daha karanlık olacağı gibi detaylar yer almıştı.

Daha önceki New York Comic Con'da Daredevil haberimizde bahsettiğimiz tanıtım sonunda internete de düştü. O haberde dile getirdiğimiz gibi Elektra'nın maskesini takması, Matt Murdock'un yeni kırmızı kıyafeti ve Punisher'ın sesi tanıtımın dikkat çeken anlarını oluşturuyor. Punisher'ı sadece arkasından görme fırsatı yakalıyoruz. İki dakika uzunluğundaki bu videonun büyük bir kısmı eski görüntülerden oluşuyor. Ancak 1.30'dan itibaren yeni sezon görüntülerini izleyebilirsiniz.

Daredevil'ın yeni bölümleriyle 2016 yılında geri dönmesi bekleniyor. Paylaşılan tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER