Altın Küre Ödülleri heyecanı canlı yayınla FoxLife ekranlarında olacak

Altın Küre Ödülleri heyecanı canlı yayınla FoxLife ekranlarında olacak

Sinema ve televizyon dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alan Altın Küre ödül töreni bu yıl canlı yayınla FoxLife ekranlarında olacak.

Türkiye saati ile bugün 15.00’te açıklanacak olan adaylıklar ise foxlife.com.tr adresinden canlı verilecek.

En sevilen yabancı dizi ve eğlence programlarının adresi FoxLife bir ilke imza atıyor. Oscar’ın habercisi olarak kabul edilen, Hollywood Yabancı Basın Birliği tarafından verilen, bu yıl Ricky Gervais’in sunacağı 73. Altın Küre Ödül Töreni, 10 Ocak’ı 11 Ocak’a bağlayan gece FoxLife’ta Beverly Hilton Otel’den canlı olarak yayınlanacak.

Gecede iki Altın Küre ödüllü sanatçı Denzel Washington’a “Cecil B. DeMille Onur Ödülü” verilecek.

Uzun bir aradan sonra gecenin sunuculuğunu tekrar üstlenen Ricky Gervais’in dönüşüyle alakalı Hollywood Yabancı Basın Birliği Başkanı Lorenzo Soria şöyle konuştu: “Ricky hepimizde uzun süren bir etki bıraktı ve onu televizyon ve sinemanın en iyilerini onurlandırdığımız törenimizde tekrar görecek olmaktan dolayı oldukça heyecanlıyız. Onun doğaçlama zeka ve etkileyici cazibesi eminim tüm dünyadan izleyicileri koltuklarında zor tutacak.”

Adaylar canlı olarak foxlife.com.tr’de açıklanıyor

10 Aralık 2015 Perşembe günü Los Angeles’ta açıklanacak olan Altın Küre adayları ise foxlife.com.tr’den canlı olarak verilecek. 14’ü sinema, 11’i televizyon alanından olmak üzere toplamda 25 kategori için adaylıklar açıklanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER