Madam Secretary'nin 2. sezonu 10 Aralık'ta başlıyor

Madam Secretary'nin 2. sezonu 10 Aralık'ta başlıyor

İzleyicileri birçok sürprizin beklediği Madam Secretary ikinxi sezon bölümleriyle 10 Aralık Perşembe 21.10’da FOXLIFE’ta olacak.

Başarılı oyuncu Tea Leoni’nin başrolünde olduğu Madam Secretary ikinci sezonu ve sürpriz konukları ile FOXLIFE ekranlarında başlıyor. Yeni sezonda Oscar ödüllü usta oyuncu Morgan Freeman dizinin bir bölümünde hem konuk oyuncu oluyor, hem de yönetmen koltuğunda oturuyor. İlk kadın Amerikan Dışişleri Bakanı olan Madeleine Albright ise yeni sezonda gerçek hayattaki rolünü canlandırarak izleyicileri şaşırtıyor.

Madam Secretary olarak izlediğimiz Elizabeth’in kocasını korumak için verdiği ifadeyle bir kriz ortamında sonlanan birinci sezon ardından heyecan kaldığı yerden devam ediyor. İlk bölümde, Elizabeth eski Dışişleri Bakanı Madeleine Albright’ın tavsiyesi üzerine, Başkan Dalton’un Afganistan’da kaçırılan bir Dışişleri Bakanlığı çalışanın ülkeye güvenli bir şekilde dönmesiyle ilgili önerisini reddetmeye karar verir. Diğer yandan, Henry ise öğrencisi Dmitri’yi Amerikan Hükümeti’ni gizlice gözetlemesi için ikna etmenin bir yolunu bulması gerekmektedir. Tansiyonu yüksek bir bölümle başlayan ikinci sezon ileriki bölümlerin de habercisi oluyor.

Madam Secretary'nin ikinci sezonu, 10 Aralık Perşembe günü saat 21.10’da FOXLIFE ekranlarına geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER