Outlander'in 2. sezon tanıtımı paylaşıldı

Outlander'in 2. sezon tanıtımı paylaşıldı
Geçtiğimiz yıl Starz'da ekrana gelmeye başlayan Outlander dizisi önümüzdeki bahar aylarında ekrana dönmeye hazırlanıyor. Heyecanlı bir yerde sezon finali yapan dizi için ilk tanıtım geldi.

Diana Gabaldon'ın kaleme aldığı aynı isimli seriden uyarlanan dizi, Claire'in hikayesini anlatıyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında hemşire olan Claire, bu kanlı dönem son bulunca kocasıyla birlikte ikinci bir balayına çıkmaya karar veriyor. Kafa dinlemek, yeniden birbirlerini tanımak için gittikleri İskoçya'da yaşanan gizemli bir olayın ardından kendisini 1743 yılında buluyor. Kocasına ve kendi zaman dilimine dönmek isteyen Claire, İskoçlar ve İngilizler arasındaki mücadelenin ortasında kalıyor. Buradaki yaşama ayak uydurmak zorunda kalan kadın yeniden evleniyor. Ancak tarih bilgisi ona yakında bir iç savaşın patlak vereceğini söylüyor.

Şimdi dizi ikinci sezonuyla geri dönüyor. Sezon finalinde Fransa'ya yelken açan Claire ve Jamie'yi bu farklı ülkede görüyoruz. Claire'in gelecekten geldiğini bilen Jamie, eşine tarihi değiştirip, bir savaşa engel olmasında yardımcı olmaya çabalıyor. Öte yandan Claire'in hamileliği de oldukça ilerlemiş görünüyor.

Tarihle bilim kurguyu birleştiren yapımda Caitriona Balfe, Sam Heughan, Tobias Menzies, Duncan Lacroix, Graham McTavish gibi isimler rol alıyor.

Outlander'in ikinci sezonu 2016 ilkbaharında ekrana gelecek. Diziden paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER