Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz: Derin aile, derin hikaye, derin set..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz: Derin aile, derin hikaye, derin set..
Aslında her şey ünlü oyuncuların menajeri (hep bu tanımı kullanmak istemişimdir) Önem Günal'ın doğum günü gecesinde başladı. Uzun zamandır tanışmak istediğim Bahadır Özdener'in de davete katılacağını biliyordum. Aslında gerçek bir drama başarısı olarak gösterebileceğimiz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, kısa süre önce hikayesinin yolculuğuna gizli bir atakla (gizli çünkü ben bile duymadım) Deniz Seki'yi dahil etmişti. Üstelik sahneler gerçek bir hapishanede çekilmişti. Orada olmak istedim. Söz konusu televizyon ise sanırım bu kadar çok isteyeceğim ikinci şey James Spader setinde olmaktır diyeyim, gerisini siz anlayın.

Ancak "haber" dizinin yayınlandığı televizyon grubunun yani Atv'nin sahibi olduğu Sabah gazetesine "özel" olarak servis edilecekti ki bu tercihlerinde de haklıydılar. Dolayısıyla bize düşen de detayları başka bir mecradan okumak oldu. Derdi televizyona içerik üretmek olan biri için bu nasıl bir "kıskançlık" yaratan andır, bilemezsiniz. Bu vesileyle bütün ekibi bir kez daha kutlarım. Sonunda o doğum günü gecesi Bahadır Özdener ile tanışınca seti ziyaret etmek istediğimi bir kez daha yineledim. O da, ilk fırsatta davet edeceğini söyledi. Böylece Eşkıya set ziyareti maceramın düğmesine basılmış oldu.

İşte birazdan okuyacaklarınız Eşkıya'nın 23. ve 24. bölümlerinin çekimlerini izleyen Ranini'nin gözlemlerinden derlenmiştir. Buyrun!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER