BluTv'nin uyarlama dizisi Saklı'nın üç başrol oyuncusuyla konuştuk

BluTv'nin uyarlama dizisi Saklı'nın üç başrol oyuncusuyla konuştuk
Beş sezon boyunca büyük başarıyla devam ettirdiği yayın hayatını 2019'da tamamlayan The Affair dizisinden uyarlanan SAKLI, BluTV'nin yeni özel yapımı olarak tüm bölümleriyle 23 Kasım'da izleyiciyle buluştu. BluTv bu bağlamda ilk kez "orijinal" içeriğinin tamamını aynı anda yayına verdi; bu durumu sürdürüp sürdürmeyeceğini ilerleyen günlerde göreceğiz.

 In Treatment'ta birlikte çalışan Hagai Levi ve Sarah Treem'in mutfağında olduğu The Affair'in başrollerini Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney ve Joshua Jackson paylaşıyor. ABD merkezli Showtime kanalının yayınladığı, dünya genelinde büyük ilgi gören ve pek çok ödül alan dizi, 2015'te En İyi Drama Dizisi kategorisinde Altın Küre'yi kazanırken The Affair'in oyuncularından Wilson ve Ruth da dizideki rolleriyle Altın Küre ödülünü aldı.

Orijinal dizide olduğu gibi iki evli insanın 'yasak' aşkını karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden ele alan SAKLI, hikayesini karakterlerin bakış açılarından yansıtarak, aynı anların ayrı kişiler tarafından bambaşka anlaşılabileceğini ve bazen tek bir doğrunun da kişiye göre değiştiğinin altını çiziyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a, Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü ve Janset eşlik ediyor. Yönetmen ve senarist koltuğunda Deniz Akçay otururken, ikinci yönetmenliği Can Teker, görüntü yönetmenliğini Ahmet Bayer, yapımını ise MAY Productions üstleniyor. Tutkulu bir aşkı sürükleyici ve gizemli bir biçimde anlatan SAKLI, İspanya’dan sonra ilk kez Türkiye'ye uyarlandı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER