Her şey yeni başlıyor!
Daha çok eğleniceeez!
Firuz yüzünden felsefelerinden sapan Nevizadeler artık bu işe bir dur demeye karar verdiler. Sonunda! Firuz’dan izin istiyoruz ayağına küçük gibi görünen ama aslında tehlikeli bir operasyon ile Firuz’un mekânını tespit ettiler. 


Dede de olmasa napardık?!

Firuz’un mekânı bir huzurevi! Şaşırdık mı peki? Şahsen ben şaşırmadım çünkü böyle pislik bir adamdan her şey beklenir. Neyse keyfimizi kaçırmaya değmez. 


Yoksa Firuz'un başka bir oyunu daha mı var?


Keriman Nevizade? İyice paranoyaklaştım mı dersin?


Keşke önce bir açıp izleseydin Bahadır

Bizimkiler tereyağından kıl çeker gibi Firuz’un elindeki DVD’leri alıp yaktılar. Umarım tüm kopyaları alabilmişlerdir. İçimden bir ses böyle olmayacağını söylüyor ama benim iç sesim genelde yanılır.


Ceyhun'un yandık anam bakışı!

Ceyhun Nevizadeler’in kendi ağızlarından dinlediği gerçekleri yoldaşı Esra’ya anlattı. Esra şok! Nevizadeler’le yıldızı hiç barışmayan ve sürekli onlardan şüphelenen Esra neden bu kadar şaşırdı anlamadım doğrusu. Bu sefer başrollerinde Ceyhun ile Esra’nın oynadığı bir başka operasyon seyrettik. Artık hedef belliydi Nevizadeler’e suçüstü yapılacaktı. Kendilerince ortaya bir yem attılar ve Nevizadeler’in o yemi yuttuğuna inandılar. Bir bakıma yanılmadılar çünkü ekibimiz Ceyhun’ların istediği gibi kasayı patlattı ve bir güzel de kayıtlara geçtiler.


Bu çocuğun psikolojisi hiç iyiye gitmiyor hiç...

Ceyhun adım adım ekimizin peşinde dolandıkça parçaları da yavaş yavaş birleştirdi. E adamın gözündeki perdeler kalkınca bir de üstüne polis hafızası tabii bizimkilerin yaptıkları işleri, ettikleri imalara kadar çözdü. Tamam, belki hepsini değil ama Estaban dosyası ile kumarhane baskınında bizimkilerin parmağı olduğunu artık biliyor.

 
"Ekmek nasıl gerekliyse her gün, adalet de gerekli her gün!Adalet ekmekten de gerekli günde birçok kez, sabahtan akşama dek hayatın her yerinde."

Ceyhun’un bilmediği belki de öğrense bile anlayamayacağı bir gerçek var ki o da Nevizadecilik felsefesi. Çirkin bir tabirle ortaya yem olarak atılan Aysel’in çocuğunun hasta olduğunu öğrenen ekibimiz durur mu? Aysel’in çalıştığı evdeki kasayı patlatıp -ev sahipleri vicdan sahibi olsa herhalde yanlarında çalışan kişinin çocuğu için yardım ederlerdi- çocuğun ameliyat parasını hemen teslim ettiler. Ceyhun için suçüstü, ekibimiz için ADALET!


Uğraş Güneş oleeey!


Tıkla beni bu aralar!

Ekibimiz Firuz’dan kurtulmaya beş kala güzel bir veda yapmak istediler. Karlos’un eski türkü bar yeni rock bar sahibi arkadaşı Ebabil’in -Uğraş Güneş büyük sürpriz oldu ve çok güzel enerji kattı bölüme. Teşekkürü borç biliriz- mekânında sahneye çıkan canımız ikili Karlos& Yaren’den yepyeni muhteşem bir düet dinledik.

Buyurun, açıp açıp dinleyin.

>


Ve final...


FBI'dan Esra..

Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da muhteşem bir finalle bölümü bitirdik. Evet, Ceyhun’un yapacaklarından haberdardık belki ama ekibimizin bu gerçekle yüzleşmesi içime dokunduğundan çakılıp kaldım koltuğa. Kafamda yine pek çok soru işareti var. Kandemir kızına gerçekleri anlattı mı, Firuz’u ihbar etti mi, Ceyhun’dan bu sefer nasıl kurtulacaklar gibi gibi milyonlarca soru var aklımda.  Ceyhun’a göre şov bitti, perde kapanmalı ama aslında biten bir şey yok, her şey yeni başlıyor!

Ulan İstanbul 33. Bölüm ile televizyondaki yolculuğuna son verdi. Gelecek haftadan itibaren internette yayın hayatına devam edecek. Dizimiz yalnızca bir ilke imza atmıyor üstelik bir hayali de gerçekleştiriyor. Ulan İstanbul bundan böyle 45 dakika ve sansürsüz olarak yayınlanacak! Sektör için atılan bu büyük adımı destekliyoruz ve bu yolda her zaman arkasında duracağımızın sözünü veriyoruz. Canım dizimizi internetten izleyecek ve yorumlarıma devam edeceğim. Sen de dizinin arkasında duracak ve takipçisi olacaksan yorumlarıma beklerim, senin de yorumlarını dinlemek isterim.
Son olarak tüm ekibin emeklerine sağlık, Ulan İstanbul’un yolu açık, ömrü daim olsun… Daha çok eğlenicez!  
 

 

 

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER