Kanal D'den büyük atak: Dijitalcilik başlıyor!

Kanal D'den büyük atak: Dijitalcilik başlıyor!
Kanal D, 9 Şubat Pazartesi günü başlatacağı lansman kampanyası ile Ulan İstanbul'un dijital yolculuğuna da start verecek. Ulan İstanbul'un bu yeni yolculuğu hakkındaki gelişmeleri D Yapım Dramalar Direktörü Ayşe Durmaz'a sorduk.

Durmaz, projeye çok inandıklarını belirtti ve "9 Şubat Ulan İstanbul olarak ekrandaki son yayınımız... 16 Şubat'tan itibaren televizyonda yayınlandığı saatte ama www.kanald.com.tr'den ilk dijital yayınımızı yapacağız. Bölümleri 45 dakika düşünüyoruz, şimdilik. İlk bölüm yani 16 Şubat yayını ücretsiz olacak sonraki yayınlar 1.99 TL'den mobil (telefon faturası) ya da kredi kartı ile ödeme yapılarak izlenecek." dedi.

RaniniTv olarak, Ulan İstanbul ile başlayan bu dijital yolculuğu sonuna kadar destekliyoruz. Üstelik fısıltı gazetesi manşetlerine göre D Yapım, bu proje esnasında Ulan İstanbul ekibine ya da oyuncularına herhangi bir şekilde bütçe indirim de uygulamamış. Ekip, televizyonda devam ettiği kaşelerle dijital yolculuğuna devam edecek.

İnternetten, yaklaşık 5 milyon tekil izleme alan Ulan İstanbul'a bu yolculuğunda başarılar diliyoruz. Sektörün daha kaliteli işler yapabilmesi, ileri gidebilmesi için önemli bir adım. Biz seyirciler olarak daha kaliteli diziler ve programlar izlemek istiyorsak tercih ve taleb hakkımızı kullanmalıyız. Ulan İstanbul, yayın süresini 45 dakikaya çekerek ilk adımı atıyor. Bir adım da biz atmalıyız.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER