Tamam, çok güzelsiniz, tamam!

Alec’in Magnus’u kaybetme korkusu demiştim ya, o nefes nefese kalbinin atışının dışardan hissedildiği hali fazla sevilesi değil miydi?

Magnus’a hiçbir görevde bu kadar korkmadığını söyleyişi… Alec Lightwood sen muhteşem bir gölge avcısının, muhteşem bir parabatai’sin, muhteşem bir kardeşsin ve muhteşem bir aşıksın.

Magnus’un Madzie’ye kedi gözünü göstermesi ve onun gibi olduğunu açıklaması, kandırıldığını söylemesi çok tatlıydı. Madzie’yi Alec ve Magnus sahiplenebilir mi lütfen? Teşekkürler.

Malec ilişkisi de on bölümde tüm aşamaları tamamladı neredeyse, artık yaz finaline de bir evlenme teklifi alırız, temiz.

Clary ve Jace mevzusu nasıl ilerleyecek düşünmek istemiyorum ama eğer Jace, kardeş olmadıklarını söylerse ve Clary Simon için pişmanlık duyarsa kendisine olmayan sevgim iyice nefrete dönüşür. Tahminime göre asıl abi geldiğinde her şey ortaya çıkacak da bakalım, bekleyip yazın göreceğiz.

Raphael’ın aseksüel olma durumu bu kadarla kalacak mı yoksa içini açacaklar mı merak ediyorum. Izzy’i öpmemek de, bilemiyorum…

Bu bölüm aklımda hep olan bir şey yeniden yeşerdi zaten, Aldertree & Izzy yapacaklar sanırım. Nedense bu ilgimi çekiyor, olsa güzel olur diyorum. Gerçi güzel olan Isabelle, yanına kimi koysan nefis duruyor. -Meliorn hariç-

Aldertree tam da aşık olduğu kişiyi öldürebilecek bir tip, hikaye tam olmuş. Tamam biraz duygusaldı ama kendisine hala güvenmiyorum. Biraz daha Alec ile takım olursa güvenebilirim.

Bu bölüm güzeldi, tüm sürüleri, liderleri gördük. Valentine yakalandı, kılıç kayıp, kupa kayıp… 

Bakalım 6 Haziran’da nasıl dönecekler, sizi özleyeceğim gölge avcıları ve aşağı dünyalılar.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER