Yüreğimdeki bulutları dağıt sevgilim...
Yaralara dokunmak...
“Duygularını uyuşturup kendini korumaya aldın…”

Haftalardır Hülya’nın büründüğü ruh halini Kerim tek bir cümleyle açıkladı. Kendi kapattı Hülya, yalnız kaldıkça, Kerim de ona uzak kaldıkça kendini kapattı. Kerim, daha ilk günden elini tutsaydı kendini ve çocuklarını nasıl koruyacağını düşünerek bir parçaya da bölünmezdi Hülya.

Kerim'in 3 haftada geldiği nokta <3

Yaşadıklarının zorluğu bir yana yeniden tek başına kalacak olmanın korkusuyla kendine bir duvar ördü. Gözlerinin derinliklerinden taşan hüznünü de yüklenerek içten içe umuda sarılsa da kendini yalnızlığa da hazırlamıştı. Kerim, gelmeyebilirdi. Kerim, tüm bu yaşananları kabullenmeyebilirdi. Kerim, her zaman yaptığı gibi kaçabilirdi.

Kaçmadı Kerim… O da önce kendi kabuğuna sarındı, sonra aşkın kabukların altında yaşanamayacağını anladı. Aşk böyledir işte Kerim Cevher. Öyle mutlu anlarda kahkahalara sarılmak değildir, hüznü paylaşabilmektir.

Tek eksiği kaldı; telefonları çalar çalmaz açmaya yeltenmek. İnşallah onu da öğrenecek.

Kerim’e ilk günden beri hep güvendim. Kerim’den vazgeçmedim. Üç haftadır bir gururu paylaşıyorum biraz da. Aklımdan geçen, kalbimde damıttığım ne varsa Kerim’in dilinden döküldü bu hafta. Yürüdüğü yolda hatalarını da, zaaflarını da sırtlanarak hayatın tüm gerçeklerini önüme seren Kerim’i seviyorum. Onunla tanışmaktan, 45 haftadır acısıyla tatlısıyla hayatının şarkısını dinlemekten dolayı çok mutluyum. Kerim Cevher, sen çok özelsin…

Korkunu Kerim'le paylaş Hülya...

Hülya Çamoğlu Cevher… Gülünce çiçekler açtıran, ağlayınca bulutları yeryüzüne indiren kadın. Elbet sadece güldüğün günler gelecek. Ama sen muhteşem bir kadınsın, muhteşem bir annesin biliyorsun değil mi? Yerinde kim olsa tökezler fakat bundan sonra yüklerini paylaşma konusunda tereddüt etme. Bırak, her şey senin sırtına binmesin.

Sıcak çikolata mı o? ^_^

HülKer işte şimdi HülKer oldu… İkisi birlikte büyüdü, olgunlaştı. Güzel oldular, bundan sonraki tüm sınavlarda el ele olacak olmanın huzurunu biraz olsun yaşamalılardı aslında ama kısmet değilmiş. Yine de bu kısacık huzurlu zaman diliminde mahkeme meselesinin kapanması beni çok mutlu etti. Çünkü bir kere daha yatakları ayrılan HülKer görmek istemiyorum. Kavga edeceklerse de aynı yatakta etsinler.

#GerçekAşk <3

Gerçek aşk nedir? Hashtag belirlendiğinde de düşündüm durdum… Hayat Şarkısı’nda çiftlerimiz çoğaldıkça sevginin tanımı da çoğalıyor aslında. HülKer, en kıymetlimiz, aşkın tanımı… Hazer haksız mıydı peki? Değildi. Artık Hülya ve Kerim’in de, onların çevresindekilerin de HülKer’in arasına kimsenin giremeyeceğini düşünüp buna göre hareket etmesi gerekiyor. Çünkü ilk defa bu hafta tam oldular. Kerim, Hülya’nın yaralarına ilk defa bu kadar derinden dokundu. O evde, el ele, diz dize yaptıkları o konuşma son zamanların en güzel özetiydi.

Cevher - Torunbaş iş savaşı mı geliyor?

Hazer’in varlığı yavaş yavaş iş ilişkilerine uzanacak diye umuyorum. Hüseyin ve Hazer’in konuşması, özellikle ikisinin de beden diline baktığımda güzel detaylarla örülüydü. Hazer’e burada bir kez daha hak verdim. Hüseyin, kendini ilgilendirmeyen her şeye karışmaya pek meraklı.

Yanar mı dersiniz buralar?

Hazer’in çılgın eski eşi İpek’in varlığı nasıl konumlandırılacak? Mahir’le bir anda bu kadar yakınlaşmışken Hülya’yla düşmanlığı sürecek mi? Yoksa Mahir’le de oyun mu oynayacak? İpek’in ve Melisa Sözen’in estirdiği rüzgarı o kadar seviyorum ki, Mahir’in üzülmeyeceği her çatışmaya varım. Sadece Mahir, bir kere daha aşktan yana dert sahibi olmasın.

Sanırım aşktan yana dert sahibi olmayacak tek çiftimiz Nilay ve Atıf. Şimdi onlara NilAt mı diyeceğiz, AtNil mi? Nilay’ın tatlı bir flört dönemi yaşamak istemesi ne kadar hakkıysa, Atıf’ın olmadığı biri gibi görünmek istememesi de o kadar güzeldi. Hayırlı uğurlu olsun, Allah bir yastıkta kocatsın diyelim.

Lakin eliniz değmişken Kaya’nın da gönlüne göre bir eş adayı çıkarıverin karşısına. Seviyorum Kaya’yı, o da mutlu olsun istiyorum.

Bakalım Hüseyin değişti mi yoksa iki gün sonra Zeynep'ten sıkılacak mı?

Aşk tarafında, yolculuklarını en çok merak ettiğim ikili elbette ki Hüseyin ve Zeynep. Burada da Zeynep ve Ceren’in mutlu olduğu her şeye varım. Yalnız Zeynep, Hüseyin’le yeniden başlayacaksa -ki zaten dünden hazır- lütfen biraz süründürsün.

Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER