Tehlikeli Yakınlaşmalar

Maşallah dediğim üç gün yaşamadığı için bu bölümün sıkıcılığının benim şom ağzım olduğundan emin gibiyim. Henry’nin birden gelen, geldiği gibi de giden ergen tribi, Belle’in iki gün önce ölüm tehlikesi atlatmamış halleri ve tabii kimsenin nedenini anlayamadığı Gold-Evil Queen yakınlaşması. Birinci sezon dinamiklerine dönüyoruz galiba derken beş yıl önceki o özenin olmadığını, işin kötüsü olmayacağını anladım. 


You made it weird

Evil Queen - Gold yakınlaşmasını anlayan yalvarırım bana da anlatsın. Birbirlerini tehdit ederek, kullanarak, birbirlerinin arkasından iş çevirerek gayet güzel anlaşıyorlardı. Hayır, genetik bir şey mi acaba diye düşünüyorum. Zelena Rumple’a karşı ilgi duymuştu. Anneleri Cora’yla Rumple arasında da kısa bir ilişki olmuştu. Sahi bir aralar Regina’nın babasının Rumple olduğu teorisi vardı. Ona bir açıklık gelmiş miydi?

Belle Gold’a karşı bu kadar çabuk yumuşamasın n’olur. Hatta hiç yumuşamasın. Gold’un onu şimdiye kadar attığı tehlikeler bir yana, teknede kapana kısıldığında ölümle burun buruna gelmesi bir yana. Belle artık karnındaki bebeğin de farkında olduğu için sadece kendisi ve Gold varkenki zamanlardan daha farklı düşünmek zorunda.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER