Çünkü AŞK!
Size de oluyor mu bilmiyorum ama bana her bölümün sonunda bir tüm Gülümse Yeter ekibine sarılma, bir öpme isteği geliyor. Neden acaba? Her bölüm, bir önceki bölümden daha güzel işler çıkarttıkları için olabilir mi? Evet, evet bence de ondan. Dramlarının da tadı güzel; komedilerinin de. Tam gülmekten kendimi yere atarken Küçüğüm ile boğazımı düğüm düğüm eden güzel ekip… Elinize, kolunuza, emeğinize sağlık.

***

Bir önceki bölümde Sarp’ı Gül ile baş başa; Yasemin’i de aşkın kıskançlık ile yarıştan çekilmek arasındaki o ince çizgide bırakmıştık. Bu Özdemir kızları bu model oluyor demek ki. Her şeylerini içlerine ata ata, bile isteye, acıya kanaya yürüyorlar hayatta. O zaman benden tüm Özdemir kızlarına gelsin: Mehmet Erdem sizin için söylüyor kızlar: Acıyı sevmek olur mu?

İçinize attıkça büyümüyor mu acılarınız?

Sarp’ın Gül’den vazgeçmeye başladığını son bir-iki bölümdür anlıyorduk. Sonunda Sarp en zarif, en olgun bir şekilde Gül ile konuştu. Bu elbette bir şeylere başlama (ya da bitiş) konuşması değildi. Ama topu göğsünde çok güzel yumuşattı. Sarp’ı seviyorum ya! Mütevazı, aklı başında, düzgün, olgun… (Siz dizilerde yazın böyle adamları, biz de sokaklarda “Burada bir Sarp olacaktııığğğ?” diye dolaşalım.) Babannemin ifadesiyle “Sarp’ı alan yaşadı!”

Böyle bakıyorsa, bence olmuştur.

Aslında Sarp’a yakınlaşma konusunda geriden gelen Yasemin’e bir şey diyemiyorum, diyemiyoruz. O da tüm güzel yüreğiyle Sarp’ın Gül’e hala âşık olduğunu, Gül’ün ise Sarp’ı sevmeye başladığını düşünüyor ve sırf araya kaynak olmamak için işine gücüne bakıyor.
Ama Sarp ve Yasemin’den olur, çok da güzel olur. Canlarım ya. Sarp nasıl da Yasemin’in peşinde? Nasıl da merak ediyor? Nasıl da özlüyor? Nasıl da bir an olsun aklından çıkmıyor? Çünkü aşk. <3 Sarp’ı zaten iyi biliyorduk. Bir de üstüne aşk o kadar yakıştı ki…

Sarp’ın hikâyesi devam ettikçe Yılmaz Kunt’un da gelişimini, değişimini görüyoruz. Bunu sık sık tekrarlamak da hoşuma gidiyor açıkçası. Çünkü başarılar kulaktan kulağa yayılmalı, herkes duymalı. Ustalar zaten milyon x milyar kez kendilerini ispatlamış oyuncular. (İş ayırt etmeksizin) İşe yeni başlamış ama olayı hemen kavrayan ve gerçekten emek harcadığına inandığım kişiler ise en bir saygı duyduklarımdır.

Hıh, evet, kızlardan bahsediyordum.

Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER