Aşk mı savaş mı?
Bu bakışların adı Denİr olur  ^.^
Aynanın karşısına geçtim. Aynadaki kız bana benzemiyordu.Saçı başkaydı, benzi soluk, gözleri baygındı. Hayat mı yormuştu, işler mi? Bir saniye sürmedi düşünmem? İş yoktu ki! Zaman hızlı geçmişti ama ben yerinde saymıştım. Aslında evin yükünü almıştım. Babama yardım ettiğimden dolayı erkenden yıpranmıştım. Fiziksel olarak eski halimden eser yoktu. Bu da hayatın her karesinde karşıma çıkıyordu.

Fiziksel görünüşüme bir süre sonra alışmıştım. Aşk hayatını unutmuştum. İş hayatı? Bana göre değil miydi? Ben mi fazlaydım? Eksik bir şeyler mi var mı? Nerede? Neden? Şanssız mıydım? Şans? Kader? Bir e-maille sevmeye başlamıştım bu kelimeleri. Sonra nereden bilebilirdim tepetaklak olacağımı?

İşte Deniz Aslan’ın süregelen hayatının evrilme hali. Her şey bir akşamda değişti. Biricik ilk aşkı Yiğit’ten gelen e-mail ile güzelleşeceğini düşündüğü hayatı, kankası İrem’den bir akşamlığına istediği iyilik ile değişti. Artık kimse eskisi gibi değildi. Gözünün önünde Yiğit, İrem’e evlilik teklifi etmişti, öpmüştü. Gelecek, asla eskisi gibi olmayacaktı. Kahraman Tuna vardı yanında. İlk görüşte aşık olmuştu içindeki minik Deniz’e. Deniz’in içindeki masumiyet onu deli gibi heyecanlandırmıştı.


İkimizin olduğu yolculuğa hazır mısın Deniz'im? pozu ^^


3 kez reddedildi cevabı alırsan buradayım Tuna Ertürk ^^

Şimdi neler olacaktı?

Tuna, Deniz’e deliler gibi sevdalıydı. İlk aşkının Yiğit olduğunu bilmesine rağmen. Yiğit’in onu aşağılamasına rağmen. Saflığına, temizliğine en önemlisi de çocuk kalbine. Yaptığı her şey mutlu olsun diyeydi. Düştüğü denizden kurtarmak içindi. Kız arkadaşından yediği darbeyi atlatması içindi. Derginin kurtulması için aranılan kişinin bulunması gerekiyordu. İşte Tuna’nın iyi olması için de Deniz ile beraber olması gerekiyor. Bir nevi aradığı kan, acil içmesi gereken su. Deniz kız İrem ihanetinden sonra kaçmaya çalıştığında yine Tuna Ertürk yakaladı kolundan. Amasya, Yozgat vs. yerlerden uzaklaştırıp o şirin aracıyla ikisinin baş başa olduğu masal ülkesine götürdü. Bir anda durdu dünya. Etrafta sadece onlar vardı. Düşünsenize TuDen gerçekliğin içinde, hayatın kargaşasından uzakta. İki pıtırcık, sevdiğim iki insan mutlu. Çıkar ilişkilerinin, yalan ortamın kilometrelerce uzağında içten bir çift. Sahiden onları yakıştırdığım ya da onlar olsun istediğimden demiyorum. Olanları gördüğüm gibi yazıyorum.


Beni sevmiyorsunuz ya gamzelerim? ^.^

Buzlar kralı Yiğit, zeki diye övünen Yiğit, yakışıklı diye ortalarda dolanan Yiğit. Veeee Deniz’e panikleyen İrem’e sesini çıkarmadı. Hiç mi merak etmez insan? Hiç mi sormaz neler oluyor hacım diye? Laf sokmaları anlamayan Yiğit, Deniz’in ağlamasını mutluluk ile adlandıran Yiğit. Saçmalamayın sadece dergiyle ilgilensin. Zaten ikili ilişkilerinin berbatlığını da yıllardır sevgilisi olmadığıyla anlayabiliyoruz. Platoniği, kaçamak aşkı bile olmamış. Mümkünse ofisteki kızlar da bakmasın. Bu saatten sonra onlar için de eksik!

Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER