46 Yok Olan: Kendimizle yüzleşmek
Merhaba Ben
Daha önce kendinize hiç mektup yazdınız mı? Peki günlük ya da hatıra defteri? Ben hayatımın belli bir döneminde yazmıştım. Belki kimseye güvenmemekten, belki de iyi ve kötü bazı düşüncelerimizi hatırlamak için... İnsanın kendi kendine yazması yine kendine iyi geliyor. İnanın, bana sonradan unutulan bazı şeyleri hatırlatmıştı. Hani unutmazsam güçlenirim dediğim hayattan aldığım dersler, her hatırladığımda kendimi daha iyi tanırım dediklerimden, çünkü hafızamız tutmasa da, bu sayede bu tip ikincil bilgileri kendi arşivimizde biz tutabiliriz. Bu arşivi yazdıktan ve okumanız gereken anlardan sonra imha etmek şarttır, çünkü bu çok değerli notlar için tek tehlike istenmeyen ellere de ulaşmasıdır. Öyle ya bu sadece sizin özeliniz. Siz özelsiniz ve sizi sizden daha iyi anlayan ve özel gören başka biri de olamaz. Önemli olan kendinizle zaman zaman yüzleşmektir. İşte Murat tam da bunu yapıyor.

Elveda Ben

Bu bölüm Murat’a bayıldım. Özellikle ayna karşısında kendi kendine göz kırpıp, gülümsediği sahne müthişti. Sonra adeta kendi bakışlarından korktu. Kendi kendine verdiği akıllar, tüm bölüm süresince onu yönlendirdi. Şeytan Murat ve Melek Murat iyi bir takım oldular. Şeytan, meleği her zamanki gibi kanına bastığı ilaç için yoldan çıkarıyor. Çok kıvrak bir zekâya sahip, bu zekâsı onda olup melekte olmayan ne varsa tamamlayıp yapacakları için onu cesaretlendirdi. Sude’den gelen yeni ilaçlar da hazırlandı. Yelkenler fora…
 
Merhaba ben de Kırmızı Ceyla

Selin Doğan(Sedo) ikilisi de bu bölüm hareketliydi. Doğan’ın bulduğu kırtasiyedeki adam tespit edile dursun, Selin Doğan’ın yakın ve babacan tavrından etkilenmiş görünüyor. Tam anlamıyla olmasa da ona güveniyor. Özünde bildiğimiz üzere o da bir pembe panter. Beraber sofrada kızarmış kalkan yediği Murat’a bile güveniyor. Sohbette Murat “Siz” iken birden “Sen” oluverdi. Sonra arkasını kollamalar, ele vermemeler. Noluyoruz Selin Hanım?

Güzel anneanne Yıldız meğer Ferit’n eski karısıymış. Tencere kapak olmuş ancak ayrılmışlar. Cem’in naaşı da Yıldız’ın eseriymiş. Yıldız çok sağlam bir karakter olarak geliyor. Bakalım bu olaylara Ferit’e olan hırsı mı sebep oluyor?
 Ceyla sonunda DMT’sini yudumladı. Bu yudumla, saftirik Ceyla gitti, hazır cevap zeki ve ateşli Ceyla geldi. Murat’ın yumuşacık ses tonu ve onu koruyan kolları ile meşhur DMT’si, Ceyla’yı bambaşka duygulara sürükledi. Ezo bahane Ceyla Şahane bir durum söz konusu oldu. Sonunda o da içinde bastırmış olduğu duygularını kırmızı ruju ve seksi elbisesiyle dışa vurdu ve son çeyrekte ateş kırmızısı Ceyla Pembe Panter Selin’i geçti.

Salim’in için için ağlaması ölen babanın bir diğer oğlunun da Salim olup olmadığı sorusunu akıllara getirdi. Hiç benzemiyorlar ama Doğan ve Salim sizce kardeş olabilir mi?BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER