Beklemek cehennemdir...*

Hatırlıyor musunuz? Hazal merdivenlerden düşüp hastaneye kaldırıldığında uyanana kadar Gülseren ve Dilara başında birbirlerine destek olarak beklemişlerdi. Ben de keşke hep o ikisini böyle izlesek demiştim. O bölümlerin üstünden çok uzun bir zaman geçmedi ama deyim yerindeyse Gülseren ve Dilara iyiden iyiye birbirine düşman oldu. Yani onları öyle yan yana görmemiz artık imkansız. O zamanlar Gülseren ve Dilara dayanışması hakkında neler hissettiysem 45.bölümde de Cihan ve Dilara için aynı şeyleri hissettim. Önce şu küçük detayı belirteyim ondan sonra anlatacaklarıma devam edeyim. Dilara’nın oğlunun vurulduğu andan itibaren yaşadıkları o kadar gerçekti ki etkilenmemek elde değildi. Özellikle de ameliyathane kapısında beklerken bembeyaz olan yüzü hatta ne beyazı kadın sapsarı oldu! Detaylar matmazel detaylar önemli…

Ne diyordum, Cihan ve Dilara’nın hastanede birbirlerine destek olduklar. Demek ki isteyince Dilara ve Cihan kavga etmeden de durabiliyormuş. Keşke hep birbirlerine karşı bu şekilde anlayışlı olsalar…


Gülseren'e bağırarak iş yaptın Rahmi bravo!

Birbirlerine karşı anlayışlı oldular olmasına ama bir problemimiz vardı. Aslında yazımı bu konuya hiçbir şekilde değinmeden bitirmek istiyordum ama dayanamadım. Gülseren’den bahsediyorum. Canımız Gülseren ne hallere düştü. O hastane sahnelerini izlerken sinirlerim bozuldu. Yahu Gülseren hastanenin kapısından sırf Cihan ve Dilara sarılıyor diye dönecek kadın mıydı? Üstelik evleneceği adamın oğlu, kızının abisi vurulmuşken, o kapıdan döner miydi? Ya Rahmi? Adamın torunu komada o hala Gülseren’e hakaret edeyim derdinde. Ozan 1 ay boyunca komada kaldı ama Gülseren bir kere bile gitmedi. Eminim Dilara bile onu hastanede görse o zor günlerin psikolojisiyle sarılırdı. Aaa pardon Gülseren grip olmuştu.

Neyse, bu arada dünya gerçekten çok küçükmüş. Sen kalk Nuray’ın kalbini Deniz’in annesine ver. Sonra Deniz ve Cansu sevgili olsun. Tanışma faslı sırasında Deniz’in annesinin Rahmi’nin eski kırığı olduğunu ortaya çıksın. (Lütfen Deniz Rahmi'nin oğlu çıkmasın. Bu yürek bunu kaldıramaz.) Gerçi şimdilik sadece biz öğrendik ama hayat gerçekten tesadüfler ile doluymuş. İnsan gerçekten hayret ediyor! (Yazar burada sitemini dile getiriyor. Acaba bu hikaye önceden planlanmış mıydı? Yoksa Gülseren ve Cihan’ı yan yana getirmiyoruz bari seyirciyi oyalayalım diye ortaya çıkan bir şey mi?)

Şimdi hikayeyi tamamen altüst edecek bir olay gerçekleşti. DİLARA HARUN’DAN HAMİLE! Bakalım bu durum karakterlerimizi nasıl etkileyecek? Hastane sahnelerinin ağırlıklı olduğu 45.bölümün sonuna geldik. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Daha iyi bölümlerde görüşmek dileğiyle…

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER