Big Brother Türkiye ile tanışmaya hazır mısın?

Big Brother Türkiye ile tanışmaya hazır mısın?
Televizyon dünyasında ‘tüm şovların atası’ olarak kabul gören ‘Big Brother’, Endemol Shine Türkiye yapımcılığında ve Asuman Krause sunuculuğunda 28 Kasım’da Star’da başlıyor! Tam 1 milyon lira rekor ödüllü bu yarışma ile buluşmaya çok çok az kaldı. Biz de size bu yarışmayla ilgili bazı bilgiler vermek istedik.
 
Dünyanın en çok izlenilen reality şovu ‘Big Brother’ın isim babasının, İngiliz Edebiyatı’nın önde gelen temsilcilerinden George Orwell’ın 1949’da yayınlanan ve dünyada hala satış listelerinin başında bulunan ‘1984’ adlı romanı olduğunu biliyor musunuz?

BIG BROTHER SENİ İZLİYOR
Bu romanda diktatörlüğü ve baskıyı temsil eden ‘Big Brother’ (Büyük Birader) karakterinin aslında var olup olmadığını kimse bilmiyor. Ama o her yerde, herkesi, her an gözetliyor ve verdiği emirlerin sorgusuz sualsiz o anda ve onun istediği şekilde yerine getirilmesi gerekiyor.

1999 yılından bu yana İspanya, İngiltere, Avustralya ve Amerika’da defalarca ‘En İyi Reality Şov’ programı seçilen ve tam 15 yıl Amerika’da ‘en çok izlenen program’ olarak birincilik tahtından inmeyen ‘Big Brother’ın doğuşu, işte bu ‘1984’ romanındaki ‘Big Brother’ karakteri ve onun ‘Big Brother is watching you’ (Big Brother seni izliyor) sloganı ile başladı.

Bugüne kadar 120 ülkede, 320 sezondan fazla yayınlanan, sadece 2014 yılında dünyada 60 milyon kişi tarafından izlenen ‘Big Brother’ şimdi ilk kez Türkiye’ye geliyor.

‘Var Mısın Yok Musun?’, ‘Wipe Out’, ‘Fear Factor’, ‘Master Chef’ gibi dünyanın en büyük televizyon markalarının yaratıcısı ve yapımcısı medya prodüksiyon devi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığında çok yakında Star TV’de yayınlanacak olan ‘Big Brother’ dünyada tüm şovların atası ve hatta bir TV şovundan çok, bir sosyal hayat fenomeni olarak kabul görüyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER