Gilmore Girls'ün yeni bölümleri hakkında neler biliyoruz?

Gilmore Girls'ün yeni bölümleri hakkında neler biliyoruz?
Bazı diziler vardır ki, senelerce devam etse takip etmek için can atarsınız. Bittikten yıllar sonra bile aklınıza geldikçe açıp izlersiniz. Karakterlerin şimdilerde nerede, nasıl bir yaşam sürdüğünü hayal etmek istersiniz. Bir anlamda izleyicinin kalbine işler. Gilmore Girls de bu tarz dizilerden birisiydi.

2000 yılında başlayan ve yedi sezon devam eden dizi o zamanlar ismi The WB olan kanalda ekrana geliyordu. Kanalın ismi sonra The CW olarak değişti, Gilmore Girls de 2007'de son buldu. İzleyicilerin severek takip ettiği bu yapımda Lauren Graham, Alexis Bledel, Melissa McCarthy, Keiko Agena, Yanic Truesdale, Scott Patterson, Kelly Bishop, Edward Herrmann, Jared Padalecki, Liza Weil, Sean Gunn, Milo Ventimiglia, Chris Eigeman ve Matt Czuchry gibi isimler rol alıyordu. 

Dizi aradan geçen yıllara rağmen unutulmadı. Netflix, Full House'dan sonra bir efsaneyi daha televizyona geri döndürmeye karar verdi: Gilmore Girls. Peki dizinin yeni bölümleri hakkında neler biliyoruz? Gelin hep birlikte bakalım.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER