New York Comic Con 3. gün özeti

New York Comic Con 3. gün özeti
2015 yılının önemli etkinliklerinden biri olan New York Comic Con8 Ekim'de başladı. Cumartesi günü de üçüncü gününe ulaştı. Panellerle ve heyecanlı haberlerle ilgi çeken NYCC, bu haftasonunun en fazla konuşulan olaylarından biri oldu. Gelin hep birlikte bakalım New York Comic Con'un üçüncü gününde neler yaşandı.

Angie Tribeca ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı

Başrolünde Rashida Jones'un yer aldığı yeni komedi dizisi Angie Tribeca ekibi New York Comic Con'a katılanlar arasındaydı. Yayın hayatına ocak ayında başlayacak olan dizinin ilk bölümü burada gösterildi. Nancy Carell ve Steve Carell'in yarattığı dizi Los Angeles'ta geçiyor. Merkezine Jones'un canlandırdığı on yıldır polis olan Angie Tribeca'yı alıyor. Angie, Los Angeles Polis Departmanı'na bağlı olan Gerçekten İğrenç Suçlar Bölümü'nde çalışıyor. Şimdilik 10 bölüm sipariş alan dizi, polisiye dizilerdeki klişeleri kullanarak izleyicileri güldürmeyi amaçlıyor.

Shadowhunters, 12 Ocak'ta başlayacak

Cassandra Clare'nin Mortal Instruments kitap serisinden uyarlanan dizinin gelecek yıl başında izleyicilerle buluşacağı belli oldu. Dizinin New York Comic Con panelinde Shadowhunters'da yeni karakterler göreceğimizi ve bunların bir kısmının yazar Cassandra Clare'nin eski işlerinde yer alan karakterler olabileceği açıklandı. Bunun yanı sıra dizinin kitapları teker teker takip etmediği yani bir sezonun bir kitaba denk gelmediği de dile getirildi. Bu yeni projede Katherine MacNamara, Dominic Sherwood, Harry Shum Jr., Alan Van Sprang, Alberto Rosende, Emeraude Toubia, Isaiah Mustafa ve Matthew Daddario gibi isimler rol alıyor.

Daha fazla The X-Files izleyebiliriz

Altı bölümle ekrana dönecek olan The X-Files ekibi de New York Comic Con'a katıldı. Bu etkinlikte David Duchovny, Mitch Pileggi ve dizinin yaratıcısı Chris Carter yer aldı. Paneli yöneten ve dizinin büyük bir hayranı olan Kumail Nanjiani de dizide kısa bir rolle görüneceği açıklandı. Ancak asıl ilgi uyandıran konu daha fazla The X-Files bölümü olması üzerineydi. Verilen mesaja göre eğer izleyiciler bu altı bölümden memnun kalırsa, The X-Files daha fazla bölümle geri dönebilir. David Duchovny yeni bölümlere açık olduğunu Chris Carter'a "Numaramı biliyorsun." diyerek dile getirdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER