Arrow'un 4. sezonunda neler olacak?

Arrow'un 4. sezonunda neler olacak?
The CW'nun sevilen dizisi Arrow'un ekranlara dönmesine kısa bir süre kala, dizinin yapımcısı Marc Guggenheim dördüncü sezonla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Geçtiğimiz sezon finalinde Starling City'i geride bırakmaya karar veren Oliver ve Felicity çifti hayata yeni bir başlangıç yapıyor. Diggle, Thea ve Laurel da Oliver'ın yokluğunda şehri korumayı kendilerine görev ediniyor. Ancak verdikleri mücadelede başarısız olan ekip, yeniden Oliver'ın yardımına ihtiyaç duyuyor. Böylece çiftimiz Ray Palmer'ın anısına adı Star City olarak değiştirilen şehirlerine geri dönmek zorunda kalıyor. Oliver Queen ise kahramanlık macerasına artık Green Arrow ismiyle devam ediyor. Peki, kahramanlarımızı yeni sezonda neler bekliyor?

Arrow'un yapımcısı Marc Guggenheim'ın yeni sezonla ilgili Rotten Tomatoes'a verdiği röportajda Damien Darhk, John Diggle'ın kostümü, Oliver'ın geçmişi ve Green Lantern'ın diziye dahil olup olmayacağı gibi konulara değinildi. Gelin bakalım yeni bölümlerde bizleri neler bekliyormuş.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER