Yeni dizi Quantico, 27 Eylül'de başlıyor

Yeni dizi Quantico, 27 Eylül'de başlıyor
Yayın dönemi başlarken ABC'de ekrana gelecek yeni işlerden birisi de Quantico olacak. Amerika'da yayın hayatına pazar günü başlayacak bu yeni diziye gelin biraz daha yakından bakalım.

Yapımcılığını Joshua Safran ve Mark Gordon ikilisinin üstlendiği Quantico, FBI ajanı olmaya hazırlanan çaylakların hikayesini televizyona taşıyor. Quantico ismi de Virginia eyaletinde yer alan ve FBI'ya dahil olabilmek için eğitim verilen üssün ismi aslında. Bir çaylağın buradaki eğitiminin tamamlayıp FBI'ya katılması tam 21 hafta sürüyor. Elbette burada eğitim almaya başlayan herkesin yetenekli ve başarılı olduğu alanların yanı sıra bir de sırları oluyor. Adaylar arasına girmelerinin bile aslında bilinmeyen nedenleri var.

Dizinin başrolünde Hindistanlı oyuncu Priyanka Chopra yer alıyor. Alex Parrish isminde, FBI ajanı olmak üzere eğitim alan bir karakteri canlandırıyor. Alex için işler New York'taki Grand Central Station'ın bombalamakla suçlanınca değişiyor. Bu olay Amerikan halkının gözünde 11 Eylül'den sonraki en büyük terörist saldırı olarak görülüyor.  

Sevilen oyuncu Amerikan televizyonunda ekrana gelen bu işi kabul etme nedenini şu sözlerle açıklıyor: "Amerikan televizyonunun büyük bir hayranıyım. Burada gerçekleşen devrimin bir parçası olmak istedim."

Dizide Chopra'nın yanı sıra Josh Hopkins, Aunjanue Ellis, Jake McLaughlin, Tate Ellington, Graham Rogers, Johanna Braddy ve Yasmine Al Masri gibi isimler rol alıyor. 

İzleyicilerin ilgisini uyandırmayı başaran Quantico, ilk bölümüyle 27 Eylül Pazar günü ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER